Новини компанії

Лютий 08, 2024

Федерація біатлону України нагородила Суспільне за розвиток біатлону

Федерація біатлону України відзначила редакцію Суспільного Мовлення за вагомий внесок у розвиток біатлону. Іван Крулько, голова федерації, передав нагороду Миколі Чернотицькому, голові правління Суспільного, під час виїзного засідання комітетів Верховної Ради України.

Іван Крулько розповів, що Федерація біатлону України відзначила своє 60-річчя — це одна з найстаріших федерацій цього виду спорту у світі. 

«Ми маємо чудові традиції біатлону — це номер один серед зимових видів спорту й один з найбільш популярних в Україні. Конкурує навіть з футболом з точки зору глядацької аудиторії. Цього б не було, якби не багатолітній партнер, яким є Суспільне — офіційний транслятор всіх кубків світу, чемпіонатів світу, чемпіонатів Європи з біатлону. Має партнерські відносини з міжнародною федерацією біатлону, IBU, Європейською мовною спілкою. Для нас велика честь мати такого партнера, і головне, що це — суспільний мовник України. Хотів би побажати, щоб ця співпраця продовжувалась багато років», — зауважив Іван Крулько

Читайте також: Суспільне покаже Чемпіонат світу з біатлону

«Ми з великим задоволенням дивимось на той продукт, який формує Суспільне. Мріємо, що чемпіонати України з біатлону теж будуть транслюватися на Суспільному. Біатлон — це вид спорту військових. Це висококласні стрілки, які вміють влучати в мішені на високому пульсі — 180 і вище. Тому цей вид спорту дуже актуальний для України й для масового спорту», — додав голова Федерації біатлону України.

Вручаючи нагороду, Іван Крулько зазначив, що біатлоніст недарма «золотий»: «Бо ми мріємо, що одного дня Суспільне покаже золотий фініш українських біатлоністів на найвищих чемпіонатах і кубках світу»

«Треба віддати належне Суспільному мовнику, який завжди знайомить українців з усіма важливими спортивними змаганнями. Зовсім не кожний канал в Україні отримував би рейтинги й результати від трансляції цих змагань, а Суспільний мовник вміє це робити і доводив це неодноразово за свою історію. Це свідчить про те, що виконання соціальної функції не завжди ґрунтується тільки на ринковому попиті, а ґрунтується в першу чергу на попиті суспільному, на значущих для суспільства подіях», — прокоментував Микита Потураєв, голова комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Читайте також: Підтримувати Суспільне — народні депутати про роботу мовника

Зазначимо, що Суспільне Мовлення є офіційним транслятором змагань IBU (International Biathlon Union) в Україні.

У сезоні 2023-2024 біатлон транслюють новий телеканал Суспільне Спорт, сайт Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного Мовлення. Платформи Суспільного вже показали шість етапів Кубка світу, шість етапів кубка IBU та Чемпіонат Європи, на якому українці вибороли бронзову нагороду (Христина Дмитренко у спринті). Крім цього, наприкінці грудня відбулася трансляція «Різдвяної гонки» — щорічної виставкової події, в якій беруть участь змішані жіночі та чоловічі команди.

Наразі платформи Суспільного транслюють усі гонки головної події сезону — Чемпіонату світу в чеському Нове-Место. Коментують перегони Андрій Столярчук, Владислав Шалота, Андрій Сухецький та Ігор Астапенко.

Нагадаємо, 7 лютого відбулось спільне виїзне засідання членів комітету Верховної Ради з питань свободи слова і підкомітету з питань інформаційної політики та європейської інтеграції комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фотографували Олег Переверзєв та Анастасія Мантач