Менеджмент

Юрій Бойчук

технічний директор

Вікторія Сидоренко

директорка з управління персоналом

Лілія Стиренко

фінансова директорка

Олена Бондарук

директорка дирекції маркетингу та комунікацій

Ірина Даніш

директорка юридичного департаменту

Федір Скрипник

директор департаменту моніторингу контенту та стандартів мовлення

Дмитро Грузинський

директор департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення

Володимир Маркус

директор департаменту організаційної роботи

Катерина Тимчук

директорка департаменту бухгалтерського обліку

Елла Ярош

директорка департаменту управління бюджетом

Михайло Шматов

директор департаменту координації філій

Віталій Даценко

директор департаменту безпеки

Олександр Карякін

директор департаменту телевиробництва

Олександра Чернова

директорка департаменту цифрового контенту та соцмереж

Ольга Мельник

директорка департаменту комунікацій зі ЗМІ та громадськістю

Тетяна Новікова

директорка департаменту адміністрування телевізійних проєктів

Олена Товстенко

директорка департаменту програм

Вадим Семенець

директор департаменту управління активами

Іван Галамасюк

директор департаменту сервісу

Ігор Бут

директор департаменту тендерних процедур

Леся Соколик

директорка департаменту фандрейзингу та проєктно-грантової діяльності

Тетяна Сірук

заступниця директора департаменту закордонного співробітництва

Оксана Скибінська

заступниця директора департаменту закордонного співробітництва

Володимир Проценко

директор антикорупційного департаменту

Андрій Бруснікін

директор департаменту технічних стандартів та сервісів

Віктор Селезень

директор департаменту технічного забезпечення телевиробництва та телемовлення

Микола Ковальчук

директор департаменту організаційного розвитку

Інна Філіпчук

директорка департаменту розвитку цифрових продуктів та платформ

Антон Тулін

директор департаменту кадрового адміністрування

Валентин Надточеєв

директор департаменту інформаційних технологій

Андрій Конопляник

директор департаменту управління людськими ресурсами

Анастасія Гудима

керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин

Ірина Бубнова

виконавча продюсерка Першого каналу Суспільного Мовлення

Лук'ян Галкін

виконавчий продюсер телеканалу Суспільне Культура

Юрій Табаченко

виконавчий продюсер Українського Радіо

Максим Яковенко

виконавчий продюсер Радіо Промінь

Ірина Славінська

виконавча продюсерка Радіо Культура

Юрій Макаров

виконавчий продюсер департаменту розробки та запуску контенту у виробництво

Катерина Поливач

корпоративний секретар Суспільного Мовлення

Артем Шелковий

генеральний продюсер регіонального мовлення

Григорій Тичина

генеральний продюсер дирекції телебачення

Євген Чиж

генеральний продюсер Українського Радіо

Вікторія Мурована

генеральна продюсерка цифрових платформ

Костянтин Стрюков

генеральний продюсер суспільно важливого контенту та спеціальних проєктів

Христина Гаврилюк

генпродюсерка інформаційного мовлення Суспільного