Менеджмент

Юрій Макаров

головний редактор

Лілія Стиренко

фінансова директорка

Юрій Бойчук

технічний директор

Ірина Даніш

директорка юридичного департаменту

Вікторія Сидоренко

директорка з управління персоналом

Ольга Мельник

директорка з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю

Дмитро Грузинський

директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення

Володимир Маркус

директор з організаційної роботи

Катерина Тимчук

директорка з бухгалтерського обліку

Елла Ярош

директорка управління бюджетом

Наталія Трутенко

директорка кадрового адміністрування

Михайло Шматов

директор із регіонального розвитку

Віталій Даценко

директор із безпеки та запобігання корупційним проявам

Юрій Слободянюк

директор із комерційної діяльності

Ірина Бубнова

виконавча продюсерка UA: ПЕРШИЙ

Лук’ян Галкін

виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА

Тетяна Новікова

директорка розвитку проєктів

Олена Товстенко

директорка департаменту програм

Сергій Кривошея

директор маркетингу та реклами

Анастасія Гудима

керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин

Антон Шейко

начальник управління ризиків

Петро Заїць

директор департаменту розвитку цифрових продуктів та платформ

Вадим Семенець

директор з управління активами

Маргарита Єрмак

директорка департаменту цифрового контенту та соцмереж

Іван Галамасюк

директор із сервісу

Ігор Бут

начальник управління тендерних процедур

Вікторія Борщенко

директорка стратегічного маркетингу

Тетяна Сірук

заступниця директора закордонного співробітництва

Володимир Проценко

директор антикорупційного департаменту

Андрій Бруснікін

директор департаменту технічних ресурсів

Віктор Селезень

директор технічного забезпечення телевиробництва та телемовлення

Микола Ковальчук

директор стратегічного планування та бізнес-моделювання

Тетяна Кисельчук

генеральна продюсерка цифрових платформ

Марія Фрей

генеральна продюсерка регіонального мовлення

Григорій Тичина

генеральний продюсер дирекції телебачення

Федір Скрипник

генеральний продюсер інформаційного мовлення