Як виглядає телекамера, якій понад 60 років? Хто першим натиснув кнопку «ефір» 1951 року? Якими були перші радіоприймачі? Музеї Суспільного мають чим вразити! Понад 800 експонатів: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- та телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій і макети студій.
Запрошуємо по той бік ефіру — приходьте до Музею телебачення та Музею радіо в Києві. А також дізнавайтеся, як працює регіональне мовлення в музеях наших філій по всій Україні.
Тут записали свої перші хіти Софія Ротару, Володимир Івасюк, Василь Зінкевич та Назарій Яремчук. У цих стінах народився радіотеатр із голосами Богдана Ступки, Наталії і Ольги Сумських, Богдана Бенюка та Анатолія Хостікоєва. Це одна з п’яти найбільших студій звукозапису в Європі — Будинок Звукозапису Суспільного.
Від шедеврів музичної класики до сучасних популярних хітів — слухайте й створюйте музику разом із нами!
На :КіноКульті зустрічаються ті, хто впізнає режисерський почерк Стенлі Кубрика, може годинами обговорювати фіналістів Берлінале й дивився «Паразити» ще до того, як це стало мейнстрімом.
Щочетверга протягом літа та осені на різних локаціях Суспільного кіноклуб об’єднує тих, хто не уявляє життя без кіно. Тут насолоджуються переглядом артхаусних стрічок і культових шедеврів кінокласики, а в гостях :КіноКульту режисери, актори, критики та кінознавці. Приходьте й ви!
Якщо маєте запитання, поставте їх
за номером (044) 489 39 05 або у фейсбук