Новини компанії

Березень 17, 2023

Кебуладзе, Вітовська, Кондратюк, Антонюк, Савка та Глібовицький: інтерв’ю, які ви могли пропустити на Суспільне Культура

Гостями програми «Культурний інстинкт», який виходить щонеділі о 22:00 на телеканалі Суспільне Культура, у березні-лютому стали філософ Вахтанґ Кебуладзе, акторка Ірма Вітовська, продюсер Ігор Кондратюк, журналістка Емма Антонюк, видавчиня Мар’яна Савка та експерт з довготермінових стратегій Євген Глібовицький. Ведучі програми Єлизавета Цареградська та Софія Челяк обговорили з гостями програми стан культури під час війни та зміни у суспільстві. 

Вахтанґ Кебуладзе: «Не тільки Україні треба Європа, а й Європі — Україна»

Філософ та перекладач Вахтанґ Кебуладзе обговорив з ведучою Софією Челяк російськість як симптом хвороби людства, токсичність російської культури та майбутнє України після повномасштабної війни. Чим сьогодні є росія, як можна ненавидіти країну, де народився, та як українцям знайти своє щастя? 

Ірма Вітовська: «Ми були умовно незалежні, вже зараз, з 2014 року ми реально воюємо за незалежність»

Акторка театру й кіно Ірма Вітовська розповіла ведучій Єлизаветі Цареградській про те, як працює театр після початку повномасштабної війни, яка доля українських кінострічок, що мали вийти в прокат у 2022 році, та як сьогодні примножувати український контент на телебаченні.

Ігор Кондратюк: «Коли російська культура перестане бути імперською — вона перестане вбивати»

Продюсер та шоумен Ігор Кондратюк у розмові з ведучою Єлизаветою Цареградською розповів про те, як створювалося «Караоке на Майдані», коли помирає росія та як можна охолонути до телебачення, а також відповів на питання про російське фінансування своїх проєктів.

Емма Антонюк: «Незабаром питання великої кількості критики постане перед усіма людьми дуже серйозно»

Чому інтерв’ю не мають бути дошкою пошани, чи всі журналісти марнославні та як захищати свої цінності — розповіла ведучій Єлизаветі Цареградській журналістка, блогерка та співавторка каналу @palaye — Емма Антонюк. 

Мар’яна Савка про читацькі смаки українців, російські книги в Україні, книжковий ринок під час війни

Ведуча Софія Челяк поговорила з редакторкою, поетесою та видавчинею Мар’яною Савкою про те, як змінився український видавничий ринок після початку повномасштабної війни та чим сьогодні займаються українські видавці, а також про літературні смаки українців та співпрацю з росією.

«Ми мали хвилю змін, які фактично були дозріванням суб’єктності» — інтерв'ю з Євгеном Глібовицьким

Україна робить культурний прорив на світовій арені, здобуває фактичну незалежність та проявляє здорову амбітність — про це ведуча Софія Челяк говорила з експертом з довготермінових стратегій Євгеном Глібовицьким. Дивіться розмову про те, чи чекати українцям на авторитаризм, як зміниться наша держава після війни та які загрози несуть «хороші» росіяни.

Нагадаємо, програма «Культурний інстинкт» — це інтерв’ю зі складними, незручними питаннями та глибокими фаховими відповідями. Співведучі — Єлизавета Цареградська та Софія Челяк — не просто модераторки, а співрозмовниці. Як трансформується культура країни під час війни, чи можна говорити про докорінні зміни в суспільстві, як вберегти психіку в стресових умовах та що чекає на нас після перемоги — ведучі проєкту розпитують відомих українських письменників, художників, режисерів, акторів, істориків, журналістів та психологів.

Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.