Листопад 08, 2024
Суспільне інформаційно підтримає конференцію Премії імені Георгія Ґонґадзе — «Медіадні 2024»
З 14 по 16 листопада у Києві відбуватиметься щорічна конференція Премії імені Георгія Ґонґадзе «Медіадні 2024». Суспільне Мовлення — інформаційний партнер заходу.
«Медіадні» — подія, яку з 2020 року для медійників організовує Премія імені Георгія Ґонґадзе. У ній беруть участь й аналізують виклики, тенденції в інфопросторі України та світу провідні журналісти, редактори, медіаменеджери, комунікаційники та представники відповідального бізнесу.
Цьогоріч усі обговорення стосуватимуться викликів у роботі медіа на третьому році повномасштабної війни та того, чого варто очікувати у післявоєнний період.
У межах партнерства команди Українського Радіо, Радіо Культура і телеканалу Суспільне Культура поспілкуються з організаторами й учасниками заходу та розкажуть про найцікавіші дискусії конференції.
Читайте також: Суспільне на Форумі союзників/-ць «БАМ!»: як медіа змінюють уявлення про різноманіття
Зокрема від Суспільного до дискусій та обговорень цьогорічної конференції в суботу, 16 листопада, долучаться:
- об 11:00 — панельна дискусія «Як зменшити медіатравматизацію під час війни?». Модерує Тетяна Трощинська, медіаменеджерка, журналістка, ведуча Радіо Культура, лауреатка премії імені Георгія Ґонґадзе (2024);
- о 12:45 — панельна дискусія «Розслідування воєнних злочинів: роль медіа у здійсненні правосуддя». Модерує Ангеліна Карякіна, радниця голови правління Суспільного, співзасновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу. Учасниця обговорення — Інна Білецька, шеф-редакторка редакції розслідувань Суспільного;
- о 14:30 — панельна дискусія «Висвітлення війни Росії проти України в складному світі місінформації та дезінформації». Модерує Роксолана Лісовська, очільниця міжнародного відділу новин Суспільного;
- о 16:15 — показ та обговорення фільму «Там, де закінчується Росія» (реж. Олексій Радинський). Модераторка — Наталія Соколенко, ведуча Українського Радіо, учасниця ініціативи «Закрий пельку Кремлю».
Читайте також: Рейтинг споживання новин Суспільного зростає: опитування Internews Network
Цьогорічні панельні дискусії та публічні інтерв’ю охоплять такі теми:
- цензура і самоцензура у час війни;
- проблематика медіатравматизації;
- комунікація з іноземною аудиторією;
- роль медіа у медіації й реінтеграції суспільства;
- роль соцмереж у сучасній і майбутній журналістиці;
- роль розслідувачів воєнних злочинів у процесі правосуддя.
Крім того, у межах конференції PEN Ukraine й Інститут масової інформації (ІМІ) представлять виставку про загиблих журналістів.
Реєстрація на подію — за посиланням.
Проєкт «Медіадні» організований Премією імені Георгія Ґонґадзе, яка заснована Українським ПЕН у партнерстві з Києво-Могилянською Бізнес-Школою та її випускниками, виданням «Українська правда», а також родиною Георгія Ґонґадзе.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом «Повернись живим» для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.