Новини компанії

Червень 14, 2024

Фінали Чотирьох Золотої Євроліги – 2024 з волейболу — дивіться на Суспільному

На вихідних, 15 та 16 червня, у хорватському Осієку та чеській Остраві пройдуть Фінали Чотирьох чоловічої та жіночої Золотої Євроліги – 2024 відповідно. У чоловічому турнірі за перемогу змагатиметься збірна України. Наживо поєдинки покажуть телеканал Суспільне Спорт і сайт Суспільне Спорт. Місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Чернівці, Суспільне Вінниця, Суспільне Київ тощо) покажуть матчі за участі чоловічої збірної України.

На стадії групового етапу чоловіча збірна України посіла третє місце здобувши чотири перемоги та двічі поступившись. У півфіналі Україна зіграє проти збірної Чехії.

Графік трансляцій Фіналу Чотирьох серед чоловіків:

Звертаємо увагу, що місцеві телеканали Суспільного Мовлення 16 червня покажуть матч за участі України о 21:00 у відкладеному показі. Залежно від результату півфіналів це буде або фінал, або матч за 3-тє місце.

Читайте також: «Епізоди: Україна на Мундіалі» — дивіться на місцевих каналах Суспільного

До Фіналу Чотирьох жіночого турніру пробилися збірні Бельгії, Чехії, Румунії та Швеції. Збірна України посіла п’яте місце на стадії групового етапу.

Графік трансляцій Фіналу Чотирьох серед жінок:

Коментують Золоту Євролігу – 2024 з волейболу Олексій Мандзій, Андрій Сухецький, Віталій Волочай та Сергій Цукіло.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.