Новини компанії

Червень 11, 2024

Дитяче Євробачення – 2024: організатори розкажуть головні секрети Нацвідбору

У пʼятницю, 14 червня, о 12:00 у «Медіацентрі Україна – Укрінформ» у Києві відбудеться зустріч з організаторами Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024. Реєстрація на захід — за посиланням

Читайте також: Суспільне розпочало Нацвідбір на Дитяче Євробачення – 2024

Під час події Суспільне представить сонграйтера та режисера, котрі працюватимуть над цьогорічним відбором. Модератором стане незмінний коментатор і ведучий Нацвідборів на Євробачення Тімур Мірошниченко.

Під час зустрічі музична продюсерка Національного відбору Світлана Тарабарова та голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська розкажуть все, що потрібно знати про нововведення та умови участі в цьогорічному відборі. Серед спікерів: директорка освітньої фундації GoGlobal Тетяна Коврига та психологиня фонду «Голоси Дітей» — Оксана Писарєва.

Наприкінці заходу буде можливість поставити запитання організаторам. Трансляція відбудеться онлайн на офіційному ютуб-каналі Євробачення Україна, захід — за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16. Всіх охочих взяти участь просимо акредитуватися за посиланням.

Нагадаємо, що заявки на участь у Національному відборі приймаються через форму на сайті junior.eurovision.ua по 3 липня включно

Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: мати авторську пісню не обов’язково. Щоб взяти участь у відборі й отримати можливість представити Україну на великій сцені Дитячого Євробачення – 2024 в іспанському Мадриді достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відеопредставлення. 

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору

Минулого року Україну на Дитячому Євробаченні представила Анастасія Димид з піснею «Квітка», яку написала музична продюсерка Світлана Тарабарова. 9-річна Анастасія принесла Україні найкращий результат на Дитячому Євробаченні з 2018 року — 5-те місце. Всього українка отримала 128 балів: 45 — від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024.