Новини компанії

Грудень 05, 2023

Святкові розмови та сімейне кіно — до Дня Святого Миколая

6 грудня в церковному календарі — день пам'яті святителя Миколая Чудотворця. Українці святкуватимуть День Святого Миколая. На телеканалі Суспільне Культура та Радіо Культура можна буде подивитися і послухати спеціальні програми до цього дня.

Читайте також: «Це книжка-помічниця»: перші відгуки читачів про видання «Хоробрі казки» від Суспільного й «АССА»

Телеканал Суспільне Культура

5 грудня о 22:00 та 6 грудня о 13:00 в ефірі телеканалу Суспільне Культура — сімейна стрічка «Пригоди S Миколая». Події розгортаються в українських Карпатах, куди на відпочинок приїжджає звичайна українська родина. Одного разу, якраз напередодні Дня Святого Миколая, діти залишаються самі та до них несподівано з'являється Миколай. Зрештою стає зрозуміло, що насправді це злодій у костюмі чарівника. Восьмирічному Артему разом із сестрою-підліткою доведеться проявити неабияку сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Супер-Миколая. Режисер — Семен Горов. У ролі головного злодія — Василь Вірастюк, а в ролі справжнього Миколая — Григорій Боковенко. Також у фільмі зіграли: Маша Єфросиніна, Максим Лучак, Пшемислав Ціпріаньський, Іванна Бородай, Андрій Кронглевський та інші.

Радіо Культура

6 грудня об 11:30 у програмі «Ранок культурної людини» ведуча Єлизавета Цареградська говоритиме зі священником і публіцистом Андрієм Дудченком про постать Святого Миколая. Хто він: історична постать, християнський чудотворець чи добрий дідусь із подарунками для малечі? 

Цього ж дня о 15:07 у програмі «Модуль знань» — фольклористка й антропологиня Дар’я Анцибор розповість про свою дебютну книжку «Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят». Ведучий — Захар Давиденко.

А о 20:50«Вечірня колисанка». Наталя Коломієць читатиме оповідання Тетяни Присяжної «Подарунок для Іванка».

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних і мистецьких подій країни та світу.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.