Новини компанії

Жовтень 28, 2024

Поради, що рятують життя: Академія Суспільного Мовлення провела тренінг для працівників регіональних філій

Академія Суспільного Мовлення провела тренінг «Поради, що рятують життя для журналістів: тренінг з безпеки для медійників»*, учасниками якого стали працівники Харківської, Дніпровської та Донбаської філій Суспільного.

Тренінг відбувся 18–20 жовтня на Полтавщині. У перший день психологиня та психотерапевтка Євгенія Шиндер надала учасникам рекомендації та поради щодо відновлення психологічного стану, спілкування з людьми, які пережили стрес, а також психологічної самодопомоги та допомоги іншим. Опісля учасники заповнили моніторингові форми і змогли дізнатися свій рівень стресу та тривожності. Другий і третій дні, які проводив тренер Григорій Мацишин разом із помічником Олександром Буштином, були присвячені поглибленому курсу з домедичної допомоги за протоколом MARCH з відпрацюванням сценаріїв.

«Ми продовжуємо активно працювати над розвитком навичок і компетенцій, які є життєво важливими для наших журналістів і команд, що працюють у надзвичайно небезпечних умовах. Опанування домедичної допомоги та основ роботи у ворожому середовищі підвищують рівень безпеки під час виконання завдань. Також ми приділяємо особливу увагу психологічному здоров’ю та підтримці наших колег, адже ментальне здоров’я є не менш важливим компонентом для стійкості та ефективної роботи», — зазначив Андрій Конопляник, директор департаменту управління талантами Суспільного Мовлення.

Читайте також: Воркшопи з розмаїття: Суспільне розробляє нові стандарти для підтримки спільнот

Організаторкою тренінгу була Ярослава Камінська, заступниця начальника управління «Академія суспільного мовлення» департаменту управління талантами Суспільного Мовлення. Він пройшов у мальовничому комплексі у Полтавській області, де у вільний від навчання час учасники змогли ще й відпочити, адже метою заходу було не лише здобуття нових навичок, а й перезавантажитись.

«Наші команди працюють і живуть у місці, де ризик російських атак є постійним, тому володіти навичкою надання першої допомоги — це життєва необхідність і дуже важливо, щоб вона була доведена до автоматизму. Буквально за годину після того, як харківська команда повернулася додому, росіяни атакували місто керованими авіабомбами і мої колеги одразу поїхали на місце ударів. Вони кажуть, що після тренінгу почуваються впевненішими під час роботи в небезпечних зонах. Також для нас було дуже важливо зібратися всім разом, бо через безпекові обмеження ми зараз працюємо дистанційно», — поділилась враженнями учасниця тренінгу Олександра Новосел, продюсерка з виробництва Суспільне Харків.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

* Тренінг пройшов за підтримки представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні Федеративної Республіки Німеччина.