Новини компанії

Вересень 15, 2023

«Кримське питання» на Суспільному: незаконні вибори в окупації

8-10 вересня російська влада провела так звані вибори до місцевих окупаційних адміністрацій в Криму та на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей. Про відповідальність за організацію «голосування» дивіться у новому випуску проєкту «Кримське питання»:

Дивіться випуск «Кримського питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Читайте також: Суспільне розбудовує мережу кореспондентів, які стануть голосом своїх громад

Гостями проєкту «Кримське питання» стануть: 

  • Олександр Михалік, заступник керівника Херсонської обласної прокуратури;
  • Олексій Тільненко, голова правління громадської організації «КримSOS»;
  • Денис Чистіков, заступник постійного представника Президента України в Автономній Республіці Крим;
  • Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адмінтерустрою та місцевого самоврядування;
  • Айдер Сеїтосманов, експерт шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні».

У другій частині програми ведуча Олеся Вакуленко обговорить із запрошеними експертами, як і коли запрацює Закон України про впорядкування адміністративно-територіального устрою Криму.

Токшоу «Кримське питання» виходить щоп’ятниці на місцевих каналах Суспільного Мовлення та щосуботи на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв'язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні новини Суспільне Крим  — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: