Новини компанії

Червень 02, 2023

Чвертьфінали молодіжного Чемпіонату світу U-20 з футболу — дивіться на Суспільному

З 3 по 5 червня на молодіжному Чемпіонаті світу з футболу U-20, який проходить в Аргентині, відбудуться матчі 1/4 фіналу. Матчі транслюватимуть сайт Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Дніпро, Суспільне Тернопіль тощо).

Читайте також: Дивіться фінал молодіжного Чемпіонату Європи з футболу на Суспільному

Графік трансляцій 1/4 фіналу на сайті Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного Мовлення.

  • Ізраїль – Бразилія — 3 червня, 20:30 (наживо на Суспільне Спорт);
  • Колумбія – Італія — в ніч з 3 на 4 червня, 00:00;
  • Південна Корея – Нігерія — 4 червня, 20:30;
  • США – Уругвай — в ніч з 4 на 5 червня, 00:00.

Звертаємо увагу, що перший чвертьфінал Ізраїль – Бразилія наживо покаже сайт Суспільне Спорт, а на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення дивитися гру можна у відкладеному показі о 2:00. Всі інші поєдинки — наживо на обох платформах.

Півфінали відбудуться 8 червня о 20:30 та в ніч з 8 на 9 червня о 00:00. Фінал поєдинку запланований в ніч з 11 на 12 червня о 00:00. Всі матчі транслюватимуть сайт Суспільне Спорт та місцеві телеканали Суспільного Мовлення.

Також сайт Суспільне Спорт покаже матч за 3-тє місце, який відбудеться 11 червня о 20:30.

Коментуватимуть матчі Андрій Столярчук, Владислав Шалота та Вадим Шевякін.

Читайте також: Спортивне літо на Суспільному — трансляції топподій зі світу спорту

Найтитулованішою збірною серед команд U-20 є Аргентина, в активі якої 6 титулів. Чинним чемпіоном є збірна України, яка виборола звання чемпіона світу у 2019 році. Цьогоріч українці не брали участі у фінальній частині турніру.

Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.  

Ексклюзивні трансляції на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне Спорт. Радіо Промінь — інформаційний партнер спортивного сезону на Суспільному.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини

Фото — FIFA