Вересень 20, 2022
Дитяча академія Суспільного Мовлення запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Медіадетективи: як створюються новини»
24 вересня стартує онлайн-курс безкоштовних воркшопів для підлітків від Дитячої академії Суспільного Мовлення «Медіадетективи: як створюються новини». Реєстрація та деталі курсу за посиланням. Останній день для подання заявок — 23 вересня.
Як думати критично та протистояти маніпуляціям, легко орієнтуватися в інформаційному просторі, перетворювати відео з телефону на справжній телевізійний сюжет — навчатиме учасників та учасниць журналіст, телеведучий міжрегіонального інформаційного проєкту «Суспільне. Спротив», тренер DW Akademie Олександр Єльцов.
Читайте також: Суспільне оголосило переможницю Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2022
Курс складається з 5 воркшопів і розрахований на дітей 12–14 років. Заняття відбуватимуться щосуботи о 12:00 через Zoom.
«Як журналісти Суспільного створюють новини, що таке журналістські стандарти й чому вони важливі, як перевіряти інформацію та відео, отримані з соцмереж, що таке діпфейки та як їх розпізнати, а також — як створити справжній телевізійний сюжет — цьому навчаються учасники курсу», — анонсує Владислава Місна, менеджерка Дитячої академії Суспільного Мовлення.
Програма воркшопів «Медіадетективи: як створюються новини» за лінком для реєстрації.
Нагадаємо, безкоштовний курс від Дитячої академії Суспільного Мовлення «Медіадетективи: як створюються новини» вже відбувся офлайн у співпраці з Львівською обласною бібліотекою для дітей. Учасниками були підлітки, які вимушено переселилися до Львова через війну. Вони дізналися:
- як створюють новини та який вплив інформація має на події у світі,
- як підготувати та провести вдале інтерв’ю,
- як журналісти тренуються для роботи перед камерою,
- що робить журналістський матеріал цікавим.
Дитяча академія Суспільного Мовлення (PMA Juniors) працює для дітей та підлітків, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати високий рівень медіаграмотності в молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, й покаже, як створювати якісний медіаконтент.
Проєкт створений за підтримки Суспільне Мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного Мовника.
Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.