Новини компанії

Серпень 05, 2022

Як підготувати вдале інтерв’ю — Олександр Єльцов на навчанні Дитячої академії Суспільного Мовлення

5 серпня у Львові відбувся третій урок проєкту «Медіадетективи: як створюються новини» Дитячої академії Суспільного Мовлення (PMA Juniors) у співпраці з Львівською обласною бібліотекою для дітей. Журналіст, ведучий міжрегіонального телемарафону Суспільного Мовлення «Суспільне. Спротив», тренер DW Akademie Олександр Єльцов розповів учасникам, як підготувати та провести вдале інтерв’ю.

«Вміти почути співрозмовника незалежно від того, чи це інтервʼю, чи просто розмова між людьми, — такою була основна ідея цього тренінгу. Тож, крім теорії та практичних порад, слухачі та слухачки у формі ігор і спеціальних завдань взаємодіяли одне з одним, аби потім розповісти, що вони запамʼятали про нових знайомих», — каже Олександр Єльцов.

Читайте також: Суспільне оголошує нацвідбір на Дитяче Євробачення-2022

«Медіадетективи: як створюються новини» — це навчальний курс для підлітків, які були змушені покинути свою домівку через війну. Якщо ви отримали статус ВПО, ваша дитина бажає навчитися основ медіаграмотності, вміти відрізняти факт від маніпуляції у соцмережах та хоче дізнатися, як творяться новини на Суспільному — реєструйтеся за номером +380676543919. Заняття безкоштовні та відбуваються офлайн.

Друге заняття було про журналістські стандарти, а перше — про те, як створюються новини. 

Дитяча академія Суспільного Мовлення (PMA Juniors) працює для дітей та підлітків, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати високий рівень медіаграмотності в молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, й покаже, як створювати якісний медіаконтент.

Проєкт створений за підтримки Суспільне Мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного Мовника.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.