Новини компанії

Червень 28, 2024

Як пройшов корпоративний тренінг Суспільного: Знайомство з ЛГБТІК+ людьми

27 червня на Суспільному відбувся тренінг на тему: «Повага та рівність: Знайомство з ЛГБТІК+ людьми». Захід проходив як онлайн, так і офлайн. Крім того, в кожного учасника була можливість поставити спікерам анонімні запитання. 

Цінності Суспільного створюють рамку для успішної діяльності компанії, формують корпоративну культуру, спрямовують операційні рішення та допомагають знайти спільні ефективні рішення. Одна з цінностей Суспільного — розмаїття — як багатогранність, що охоплює різні платформи й аудиторії, виокремлює не тільки мейнстрим, а й зосереджується на відстоюванні малого перед загрозою великого, слабкого стосовно сильного та мовить для кожного й про кожного. Ми різні, але рівні. 

Читайте також: Суспільне Мовлення отримало нагороду Kyiv Pride Awards

Суспільне Мовлення, зокрема департамент з питань розмаїття, інклюзії та рівних можливостей, створює й розвиває проєкти, що висвітлюють важливість підтримки й захисту прав ЛГБТІК+-людей. Однак не менш важливі створення та розвиток команди зсередини.

Спікерами тренінгу стали: Едвард Різ, квір-активіст, експерт з гендеру і сексуальності, та Тимур Левчук, радник з питань гендерну, рівності й соціальної інклюзії проєкту USAID-TCA.

На тренінгу обговорили базові поняття різноманіття людських ідентичностей, пов'язаних з гендером і сексуальністю, та важливість інтеграції тематики ЛГБТІК+ в контент. 

Також згадали права людини, які не доступні для ЛГБТІК+-людей в Україні. Зокрема, перше місце посідає законодавчий захист від дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. «Цей законопроєкт лежить в парламенті з 2021 року, ми мали б його активніше просувати. Він має криміналізувати насильство, і це стосується не тільки ЛГБТ-людей, це стосується і жінок, і різних рас, різних національностей. Будь-кого, хто має певну ознаку, за якою людину можуть дискримінувати або вчинити над нею насильство. Я дуже сподіваюсь, що найближчим часом в Україні все-таки вирішиться це питання», — прокоментував Едвард Різ.

Тимур Левчук також згадав про законопроєкт про цивільні партнерства: «Насправді в нас є дуже велика підтримка цивільних партнерств через те, що ми даємо різній аудиторії різні меседжі, де кожен знаходить щось “своє”. Навіть гомофобію народних обранців або гомофобію, у вашому випадку, глядачів, ми можемо використовувати в такому руслі, щоб вони підтримували цивільні партнерства не тільки тому, що вони люблять ЛГБТ, але і тому, що вони їх не люблять».

Нагадаємо, що в День прапора ЛГБТК+ 25 червня на офісній будівлі Суспільного вивісили прапор ЛГБТК+ на знак солідарності та підтримки спільноти. Також 25 червня всі телеканали Суспільного замінили свій логотип на лого в кольорах райдужного прапора. Крім того, з 25 червня по 30 червня Суспільне Мовлення змінило свій логотип на всіх диджитал-платформах і на сайтах радіо. 

Читайте також: Як Суспільне підтримує Pride Month: Усі різні — усі рівні

Які покази на честь Місяця прайду відбулись на платформах Суспільного в червні  — читайте в матеріалі Суспільного Мовленні.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото Валерії Мезенцевої