Новини компанії

Жовтень 23, 2024

MIPCOM 2024: три проєкти Суспільного у каталозі Creative Europe

Суспільне взяло участь у найбільшому форумі професіоналів у сфері телебачення та медіа MIPCOM, який проходить 21–24 жовтня у Каннах (Франція). Представляв команду Суспільного генеральний продюсер дирекції телебачення Суспільного Мовлення Григорій Тичина.

Читайте також: Протидія дискримінації через медіа: як Суспільне змінює наратив

MIPCOM об'єднав понад 11000 делегатів та понад 3500 покупців з майже 100 країн світу. Щороку в жовтні представники світового телевізійного цеху збираються, щоб налагодити співпрацю, обмінятися досвідом та проговорити тенденції розвитку індустрії загалом.

Під час виступу на українській панельній дискусії, що була організована на EU Media Stand, Григорій Тичина розповів про реформу Суспільного Мовлення, активи мовника, зростання виробництва документального контенту, включно з копродакшеном, про розвиток системи роботи з архівним контентом і наголосив на зацікавленості мовника у дистрибуції власного контенту на інших територіях.

«Суспільне зацікавлене в ринковій інтеграції зі створенням можливостей для співпраці, розвитком відносин з постачальниками та споживачами сучасного європейського контенту, залученні нової аудиторії за допомогою контенту провідних виробників, та просуванні українського телепродукту в європейський медіапростір. Участь у таких професійних форумах сприяє цьому, маємо що запропонувати — тому ми тут», — розповів Григорій Тичина.

На цьогорічному ринку MIPCOM Суспільне традиційно презентувало масштабний каталог контенту. Також три документальні проєкти були відібрані для представлення у міжнародному каталозі Creative Europe. Це два фільми і семисерійний серіал:

Історія про те, як Україна, станом на 1991 рік фактично третя ядерна держава світу, стала слабкою та вразливою, і як їй у цьому сприяв, з одного боку, майбутній агресор, з іншого боку — країни Заходу, які зараз підтримують Україну у відбитті російської агресії в центрі Європи.

Фільм про тріумфальне всесвітнє турне хорової капели Олександра Кошиця («Carol of the Bells») у 1918–1924 рр., яке стало успішним актом культурної дипломатії УНР, ініційованої Симоном Петлюрою. 

Семисерійний проєкт про вихід України зі складу СРСР та роль українців у розпаді імперії зла. Показує цілком український погляд без наративів будь-якої іноземної держави.

Зазначимо, Суспільне вперше взяло участь у MIPCOM у 2022 році

Читайте також: Світова й українська прем’єри фільму Суспільного «Ізоляція» на фестивалях осені

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

* Документальний фільм «Будапешт. Бомба під незалежність» створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю Суспільного Мовлення і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.