Новини компанії

Лютий 27, 2024

JICA допоможе модернізувати архів Суспільного

Японське агентство міжнародного співробітництва JICA допоможе модернізувати системи електронного архіву Суспільного. Відповідний протокол щодо нових напрямів підтримки в рамках «Проєкту розбудови потенціалу суспільного мовника України. Фаза 2» підписали Кейічі Хашімото, голова Японської групи з досліджень детального планування, головний консультант JICA, та Микола Чернотицький, голова правління Суспільного Мовлення.

JICA є надійним багаторічним партнером Суспільного, який надає підтримку від навчальних візитів до технічної допомоги та сучасного обладнання

«Ваша підтримка дуже важлива для нас — ви робите Суспільне сильнішим, допомагаючи технікою, експертизою, а тепер — модернізацією архіву Суспільного. Для нас важливий досвід, який ми отримуємо під час реалізації проєкту, зокрема навчальних візитів до Японії», — подякував за співпрацю Микола Чернотицький.

«Ми високо цінуємо ваш професіоналізм і раді підтримувати Суспільне та зберігати наші добрі відносини», — зазначив Кейічі Хашімото.

Читайте також: Допомога партнерів та обмін досвідом — Суспільне про візит до Японії 

Одним із нових напрямів допомоги стане модернізація системи електронного архіву Суспільного, що особливо актуально в контексті роботи платформи Суспільне Медіатека

Також в проєкті підтримки — закупівля обладнання для радіомовлення, ефірного комплексу, функціонування архівів, виробництва новин і програм, в тому числі радіопрограм, та інше. 

Передбачені навчальні візити до Японії, а також проведення онлайн-семінарів з японськими експертами.

Крім того, в межах проєкту сторони мають на меті обмінятися досвідом жіночого лідерства під час криз.

Під час візиту на Суспільне представники JICA Кейічі Хашімото та Сатоші Сугімото відвідали студії, поспілкувалися з членами правління Суспільного Родіоном Кочубеєм, Андрієм Тарановим, а також технічним директором Юрієм Бойчуком.

Читайте також: Суспільне Мовлення — в Японії: навчальна програма для працівників мовника та технічна допомога

 

* Проєкт співпраці Суспільного Мовлення та Європейського Союзу в особі Європейської комісії «Капіталізація аудіовізуальних архівів НСТУ для залучення громадськості в Україні» триватиме три роки й три місяці — із 2021 до початку 2025-го.

Проєкт виконується за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст документів та матеріалів в рамках цього проєкту є виключною відповідальністю АТ «НСТУ», і ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Олег Переверзєв, Анастасія Мантач