Грудень 26, 2023
Суспільне відвідав Перший секретар Посольства Японії в Україні Уджіхара Такаакі
Перший секретар Посольства Японії в Україні Уджіхара Такаакі відвідав Суспільне Мовлення та зустрівся з Миколою Чернотицьким, головою правління, й Андрієм Тарановим, членом правління, відповідальним за маркетинг. На зустрічі також були присутні Вікторія Мурована, генпродюсерка цифрових платформ Суспільного, та Юлія Дичук, керівниця дитячої та підліткової редакції Суспільного Мовлення.
Читайте також: Допомагатимемо з міжнародною експертизою, — Посол ОБСЄ Марцел Пешко відвідав Суспільне
Микола Чернотицький зазначив, що Суспільне за два роки значно збільшило свої можливості зі створення та поширення контенту як у цифровому форматі, так і на телебаченні й радіо, і зауважив, що для компанії важливо зберігати незалежність, особливо під час повномасштабної війни. Голова правління також розповів про шляхи фінансування компанії та наголосив, якою важливою для України є підтримка Японії, зокрема Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Мацуди Кунінорі.
«Ми дуже вдячні за допомогу Японії, яка підтримувала нас ще від початку створення Суспільного Мовлення, а зараз, під час повномасштабної війни, ця допомога помножена в рази. Навчальні програми для працівників мовника з підвищення професійних якостей та передане технічне обладнання, яке вже зараз допомагає колегам забезпечувати безперебійне мовлення та інформувати з різних куточків України — тому підтвердження», — сказав Микола Чернотицький.
Читайте також: Суспільне Мовлення — в Японії: навчальна програма для працівників мовника та технічна допомога
Андрій Таранов розповів, як організована робота Суспільного за різними напрямами: телебачення, радіо і діджитальних редакцій. Також розповів про зміни, які відбулися з початком повномасштабного вторгнення, зокрема організовану роботу редакцій у резервному центрі у Львові та переїзд компанії з «Олівця» у реконструйовану будівлю на Хрещатику: «Наразі компанію реструктуризують у такий спосіб, щоб співробітникам було найкомфортніше працювати».
Андрій Таранов наголосив, що зараз Суспільне докладає багато зусиль, щоб запропонувати дітям і підліткам більше освітньо-розважального контенту, і на цьому сфокусується в наступні кілька років: «Насамперед цей контент буде реалізований на діджитал-платформах, де діти й підлітки присутні найбільше».
На зустрічі обговорили й можливості майбутньої співпраці з Японією, зокрема адаптацію японського контенту для дітей різного віку, а також спільного створення нового. Уджіхара Такаакі зазначив, що Посольство Японії й надалі надаватиме допомогу Суспільному.
Читайте також: Проєкт Суспільного «Дожити до 100 по-українськи» став фіналістом конкурсу Japan Prize 2023
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
Фото — Анастасія Мантач