Новини компанії

Листопад 20, 2023

«Суспільне вже зарекомендувало себе своїми цінностями», — Галина Гайдук

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький і директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко зустрілися з представницями Професійної спілки працівників культури України. Поспілкувалися про те, як трансформувалася робота співробітників Суспільного під впливом повномасштабної війни, підсумували розробку галузевої угоди й обговорили подальші плани спільної роботи.

Микола Чернотицький наголосив, що Суспільне системно працює над покращенням умов праці для співробітників.

«Ви відносно молода інституція, та вже зарекомендували себе своїми цінностями: відкритістю, незалежністю, різноманіттям. Коли я читала минулорічний звіт Суспільного, не могла відірватися — настільки була захоплена тим, скільки ви робите, — поділилася Галина Гайдук, голова Профспілки працівників культури України. — Вдруге була приємно вражена, коли розмовляла з колегами й вони сказали: “У нас нема проблем: заробітна плата виплачується вчасно, надбавки і премії теж”».

Вікторія Сидоренко розповіла, що Суспільне активно розвиває гіперлокальну мережу та планує багато навчань для співробітників наступного року; інформувала, що компанія придбала річну страховку для працівників, котрі відряджаються у зону бойових дій.

На зустрічі також обговорювали наміри спільно розробляти професійні стандарти для професій у галузі та потребу імплементувати нову галузеву угоду, що була прийнята нещодавно.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Олег Переверзєв