Новини компанії

Травень 05, 2022

«Вціліли. І ви бережіть себе». Історія символів незламності Сумщини

Чайник з Великої Писарівки та замочок з Лебедина вціліли в умовах, коли все навколо було вщент зруйноване. Ці символи стійкості помітила журналістка Суспільне Суми Юлія Ніколаєва.

Читайте також: Що стоїть за віральним фото із шафкою — історія фотокореспондентки Суспільного

Цей чайник — єдине, що вціліло в будинку родини з Великої Писарівки, що на Сумщині. Вони побачили згарище на місці домівки наступного ранку після обстрілів російськими військами.

«Коли фотографувала чайник, то не думала про таку цікавість до нього. Для мене та історія — це трагедія родини, яка маючи будинок, через росіян стала безхатьками, у яких з оселі вцілів лиш чайник. Їм мали видати якесь житло. Як ще буду там, збираюсь навідати цю родину», — розповідає Юлія Ніколаєва.

Замок на дверях приватного гаража вцілів попри авіабомби, які скинули російські льотчики на Лебедин. Внаслідок обстрілів пошкоджені понад десяток приміщень приватних підприємців — гаражі з транспортом місцевих перевізників, автомайстерні та місце продажу запчастин для автівок. 

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне Мовлення. У Сумській області — це телеканал UA: СУМИ та Українське Радіо Суми

Дивитись і слухати Суспільне Суми онлайн можна на сайті

Оперативні новини від Суспільне Суми шукайте на діджитал-платформах: