Новини компанії

Квітень 25, 2024

В українців змінилася звичка споживання новин, — Микола Чернотицький

Суспільне Мовлення відвідали професори Токійського університету Кен Ендо і Норіто Кунісуе. Микола Чернотицький, голова правління Суспільного, розповів, як змінилися життя, побут і звички українців у зв’язку з повномасштабною війною.

Микола Чернотицький зазначив, як змінилася звичка споживання новин: якщо раніше головним джерелом новин для українців було телебачення, то зараз це телеграм-канал у мобільному телефоні. Тому що на початку війни не було часу дивитися багато телебачення, потрібно було швидко приймати рішення. Така звичка — один із прикладів змін. Деякі речі також стали неприйнятними з початком повномасштабної війни: від ведення певних бізнесів до створення й виконання пісень російською. Багато людей перейшли на українську мову.

«У нас є спільний із Європейською мовною спілкою проєкт “Архів війни”, який підтримала Рада Європи. Це архівація всіх даних, які зібрали наші журналісти, для того, щоб їх у майбутньому можна було використати в міжнародному суді», — розповів голова правління Суспільного.

Гості зазначили, що японські громадяни багато знають про Суспільне завдяки фільмам NHK. «NHK багато зробили для нас, і ми дуже цінуємо нашу співпрацю», — наголосив Микола Чернотицький.

Читайте також: Суспільне Мовлення — в Японії: як створюють контент у NHK

Читайте також: Суспільне Мовлення — в Японії: навчальна програма для працівників мовника та технічна допомога

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.

Фото Катерини Шкрабалюк