Січень 21, 2022
Команда Суспільного працює над корпоративною культурою задля сталого розвитку
18-19 січня регіональна команда обговорила бачення корпоративної культури в компанії, плани на найближчі роки та інструменти вимірювання якості роботи.
Першого дня менеджери, продюсери філій та шеф-редактори новин у регіонах зустрілися у хабі Академії суспільного мовлення. Голова правління Суспільного Микола Чернотицький розповів регіональній команді про ключові завдання.
Читайте також: Суспільний код-2022: перша відзнака найкращих людей та проєктів Суспільного
«Суспільний мовник має стратегію розвитку для усіх своїх платформ. Тепер розпочинаємо роботу над корпоративною культурою нашої компанії, зокрема й за допомогою зовнішніх консультантів», 一 зазначив Микола Чернотицький.
Побудувати ціннісний PIN-код Суспільного та розвивати корпоративну культуру 一 одна зі стратегічних цілей компанії на найближчі роки. Член правління, відповідальний за напрям управління персоналом, Дмитро Козлов представив команді підхід, який допоможе компанії досягати сталого розвитку. Та зауважив: від того, чи збігаються цінності працівників з цінностями компанії, де вони працевлаштовані, залежить ефективність їхньої роботи.
Читайте також: Суспільне впровадило грейдингову систему оплати праці
«Чи сприймають наші працівники компанію як свою, чи вірять у цю компанію ті, хто тут працює, 一 культура організації потрібна саме для ефективності, щоб працівники приймали рішення на користь компанії та її місії. Саме від культури залежить сталий розвиток організації. Бо робочі процеси 一 відображення того, як ми приймаємо рішення», — зазначив Дмитро Козлов.
Атомами-ознаками сталої організації є цілісність, керованість, орієнтація на майбутнє, розуміння минулого, збалансованість та усвідомленість. Майбутня робота команди 一 це дослідити, допомогти усвідомити й навчити користуватися й керувати цими характеристиками лідерів і співробітників. Впровадження ціннісного PIN-коду Суспільного відбуватиметься поступово, зокрема і через втілення HR-стратегії компанії.
Крім цього, керівники Суспільного, відповідальні за новини, телебачення, радіо, діджитал та адміністративно-господарський напрям, обговорили з командою, як вимірюватимуть якість роботи. На питання відповідали генеральна продюсерка інформаційного мовлення Ангеліна Карякіна, генеральна продюсерка регіонального мовлення Марія Фрей, виконавча продюсерка Українського радіо Юлія Шелудько, головна продюсерка цифрових платформ Суспільного Маргарита Єрмак та директор департаменту координації філій Суспільного Михайло Шматов.
Читайте також: Стартував конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного: перелік регіонів та документів
Другого дня відбулися окремі зустрічі з керівниками за цими напрямами, де команда продовжила обговорювати плани компанії. Серед пріоритетів 一 і далі розвивати діджитал-платформи.
Цьогоріч регіональні команди виготовлятимуть якісні проєкти із залученням аутсорсу, зокрема й розслідувань та документальних фільмів через конкурс «Створюй із Суспільним». Важливим завданням у 2021-му буде розбудова гіперлокальної мережі інформаторів Суспільного у всіх областях України, аби розповідати більше історій з віддалених громад. Крім цього, команда планує запустити ток-шоу про Крим та продовжити створювати міжрегіональні проєкти.
«Цього року ми плануємо зосередитись на розвитку наших працівників та налагодженні горизонтальної взаємодії. Для цього будемо впроваджувати спільні проєкти з новими завданнями та обмінюватися досвідом безпосередньо на місцях», 一 розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.
Адміністративно-господарський напрям цьогоріч зосередить роботу на перерозподілі ресурсів задля ефективної роботи компанії, технічній модернізації, впровадження нової системи винагород для працівників. У межах зустрічі 16 регіональних філій отримали комплекти сучасної системи відеоспостереження.
Місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.
Регіональні команди Суспільного створюють телевізійний контент за принципами:
- «одні для всіх» — коли одна філія самостійно виробляє програмний продукт для спільної міжрегіональної платформи;
- «усі для всіх» — коли всі філії разом створюють спільний програмний продукт;
- «самі для себе» — коли кожна філія працює над власним продуктом.