Новини компанії

Січень 20, 2022

Суспільне посилює заходи безпеки в регіональних філіях

19 січня, у день відзначення 5-річчя Суспільного, регіональним філіям найбільшого незалежного медіа країни передали комплекти сучасної системи відеоспостереження — це камери відеоспостереженням, 16-канальні реєстратори та жорсткі диски. Нові комплекти отримали 16 філій.

Читайте також: Прем’єра «Гримерка Євробачення» на UA: ПЕРШИЙ: все про підготовку до конкурсу

За словами директора Департаменту безпеки Суспільного Віталія Даценка, трансформація Суспільного — одна з небагатьох реформ в країні, яка успішно впроваджується сьогодні.

«Це дозволило нам вирватися вперед. Зокрема, реформа НСТУ стосується і модернізації нашої системи безпеки. Щоб убезпечити регіони та захистити їх від будь-яких провокацій, ми передаємо ці нові системи відеоспостереження. Наш стратегічний план на цей рік — максимально забезпечити регіони необхідною технікою», — прокоментував Віталій Даценко.

Окрім цього, у 2022 році планується перерозподіл додаткового технічного забезпечення, що суттєво посилить спроможності філій Суспільного.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Фото  Володимир Шевчук