Новини компанії

Червень 14, 2021

Микола Чернотицький уперше зустрівся із Суґімото Сатоші на Суспільному

У п’ятницю, 11 червня, відбулася перша зустріч голови правління Суспільного мовника Миколи Чернотицького з очільником українського офісу Японського агентства міжнародного співробітництва JICA Суґімото Сатоші для обговорення результатів міжнародної технічної допомоги.

Читайте також: Для розробки та запуску власної ОТТ-платформи Суспільному необхідна підтримка — Світлана Остапа

Суґімото Сатоші відвідав приміщення апаратно-студійного комплексу, які будуть використані для реалізації останньої частини «Проєкту розвитку потенціалу Суспільного мовника в Україні» (далі — Проєкт) — навчання та експертна допомога у створенні сучасної студійної апаратної, яка працюватиме з 4-ма студіями за принципом remote production.

Для реалізації цієї частини Проєкту залучено додаткову грантову допомогу від уряду Японії. Він допоможе якісно і кількісно збільшити потужності Суспільного у виробництві програм.

«Я вражений тим, наскільки всі ваші співробітники докладають зусиль для покращення Суспільного та поліпшення програм, — зазначає Суґімото Сатоші. — Моя кар’єра тут (в JICA Україна — прим. ред.) почалася менше ніж рік тому. Мій колега, який працює в Токіо та бере участь у Проєкті з самого початку, приємно здивований швидким та значним прогресом. Ми пишаємося спільною роботою. За час нашої співпраці ми разом упевнено досягли кількох цілей за такими напрямками: висвітлення новин у надзвичайних ситуаціях, а також виробництві наукових і дитячих програм».

На зустрічі сторони висловили задоволення результатами співпраці за минулі роки та сподівання на ефективне завершення Проєкту до весни 2022 року. Також обговорили наміри стосовно продовження спільної роботи в межах наступної фази Проєкту міжнародної технічної допомоги.

«Наша стратегія на наступні чотири роки спрямована на продакшн та діджитал. Також ми хочемо створити OTT-платформу, здатну конкурувати з національними OTT-платформами, стрімінговим сервісом Netflix та іншими країнами. Цільова аудиторія суспільних телеканалів 60+, і для того, щоб привернути увагу людей, молодших за 40 років, до контенту Суспільного, ми плануємо робити акцент на онлайн-платформах», — зазначив Микола Чернотицький.

Нагадаємо, 13 березня 2019 року Кабінет Міністрів України підписав угоду — у формі обміну нотами — з Урядом Японії щодо надання Україні гранту на закупівлю спеціального обладнання для АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Фото — Володимир Шевчук