Новини компанії

Січень 22, 2025

«Карпʼяк на Суспільному»: інтерв’ю Миколи Точицького

Дивіться 22 січня новий випуск проєкту політичних інтервʼю із запрошеним ведучим Вадимом Карпʼяком — «Карпʼяк на Суспільному» в ефірі Першого каналу Суспільного та ютуб-каналу Суспільне Новини.

Гостем нового ефіру став міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький.

У розмові з ведучим міністр розповів про перейменування міністерства, Стратегію української культури, а також про формування української ідентичності. Про зусилля щодо збереження колекцій творів мистецтва, скільки існує укриттів, скільки було втрачено і врятовано музейних експонатів. Обговорили в проєкті й дії Центру стратегічних комунікацій.

Точицький також розказав, як росія знищує українську культуру та чому залишають на зберігання за кордон на експозиції культурні артефакти. Підіймалося питання, щó стане предметом «культурного Рамштайну», який відбудеться на початку лютого в Україні. Також Микола Точицький розповів, чому в Україні жоден культурний об’єкт не внесений до переліку стратегічних, яким мають забезпечувати живлення у разі вимкнення електроенергії. Про це та інше дивіться у новому випуску «Карпʼяк на Суспільному».

Читайте також: Стартує новий сезон токшоу «Новий відлік» на Суспільному

Дивіться повне інтерв’ю з Миколою Точицьким 22 січня о 22:15 у проєкті «Карпʼяк на Суспільному» в ефірі телеканалу Перший, а також на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.