Новини компанії

Липень 02, 2024

Історії людей, які здійснили свою мрію — проєкт Суспільне Черкаси «Від мрії до дії»

Для героїв проєкту «Від мрії до дії» їхні досягнення — насамперед віра у себе та вміння працювати на результат. Шість історій, які мотивують і можуть стати прикладом для кожного з нас, можна дивитись на ютуб-каналі Суспільне Черкаси. Також команда готує і телевізійну версію для проєкту «Суспільне. Студія».

Читайте також: Фонд «Повернись живим» та Суспільне розпочинають кампанію на підтримку українських військових

Шеф-редакторка Суспільне Черкаси й центрального хабу Суспільного Ніна Волощук каже, що мрії всіх героїв проєкту втілювалися без великих фінансових чи матеріальних витрат.

«У наших героїв була ідея і нестримне бажання досягти успіху, — розповідає Ніна Волощук. — Приміром, історик Назар Лавріненко хоче відродити життя в селі, тому створив у Івківцях етнографічний комплекс і так популяризує народні ремесла та розваги. Переселенка із Маріуполя Ліля Москаленко все життя працювала на “Азовсталі”, але мріяла про власне господарство. Нині вона живе на Черкащині й має понад два десятки кіз, а ще навчилася виготовляти крафтові сири. Ми розшукали черкащанина, який випікає хліб за стародавнім рецептом — такий пекли 700 років тому. А ще розкажемо про дівчину, яка з дитинства мріяла відкрити притулок для тварин і врешті це зробила. Добрі справи актуальні у всі часи, навіть у найскладніші».

Наразі на ютуб-сторінці Суспільне Черкаси опублікували дві історії «Від мрії до дії», впродовж наступних чотирьох тижнів, щочетверга, плейлист тематичного циклу доповнюватимемо новими серіями. Рубрика залишиться відкритою і надалі, якщо команда Суспільного у Черкасах знайде ще цікаві історії — розповімо і про їхніх героїв.

В одному з матеріалів кореспондентки Суспільне Черкаси Марії Гаврилян йдеться про родину маріупольців, які в селі на Черкащині знайшли собі нову справу. 

«Ми розповідаємо про сміливих. Про тих людей, які не побоялися зупинитися, прислухатися до себе і змінити життя на 360 градусів. Моя перша героїня у цьому проєкті — Лілія Москаленко — жінка, яка пропрацювала все життя на “Азовсталі” в Маріуполі. У 2016 році, розуміючи, що війна рано чи пізно прийде й до їхнього міста, вони з чоловіком спродали все майно і поїхали на Черкащину. Знайшли омріяне раніше тихе село посеред лісу, недалеко від Черкас, і завели кіз — ще одну свою мрію, — розповідає Марія Гаврилян. — Такі люди мене надихають. Окремий захват — це локації зйомок. Жити в селі, де навіть телефон не ловить — те ще випробування. Але вирватися зі спекотного міста у лісову прохолоду на пів дня, де зі звуків — спів пташок і цвіркотіння коників — це більше ретрит, ніж робота».

Читайте також: Команда Суспільного на «Миколайчук OPEN»: як це було

Діліться з нами тим, що підтримує вас, розповідайте про свої успішні кейси.

Стежте за анонсами на платформах Суспільного, щоб не пропустити важливої інформації. Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап.

Нагадаємо, всі верифіковані новини від команди Суспільного — на сайті Суспільне Новини. Про Черкаську область — у місцевому розділі сайту та в соцмережах Суспільне Черкаси:  

Телетрансляцію Суспільне Черкаси онлайн шукайте на сайті Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.