Новини компанії

Липень 02, 2024

Суспільне оголошує кастинг ведучих підліткових новин

Суспільне планує до запуску новий проєкт підліткових новин на базі цифрових платформ: YouTube, TikTok, Instagram. Для пошуку професійних ведучих нового диджитального проєкту оголошується відкритий кастинг, який буде проходити у два етапи.

Для того, щоб взяти участь у першому етапі відбору необхідно заповнити електронну форму та виконати завдання. Дедлайн — по 20 липня включно.

«Ми запрошуємо креативних, амбітних кандидатів та кандидаток долучитися до нашої команди. Я переконана, що це надвідповідальна та водночас дуже творча і командна робота. Якщо ти любиш комунікацію, захоплюєшся медіа і хочеш створювати освітній контент для українських підлітків — спробуй свої сили», — запрошує керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Юлія Дичук.

ЗАВДАННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ КАСТИНГУ:

1. Створи відео для TikTok: обери одну з наступних чотирьох тем, створи сценарій і зніми коротке відео, спрямоване на аудиторію 10–14 років:

  • поради з тайм-менеджменту, які допоможуть виконувати домашнє завдання швидше;
  • феномен Тейлор Свіфт: як співачка здобула всесвітню популярність;
  • небезпечні рослини, які ростуть в Україні;
  • топ найочікуваніших ігор 2024 року.

Тривалість — до 60 секунд.

2. Запиши відеовізитівку: розкажи про себе, свій досвід і чому хочеш стати ведучим підліткових новин.

Тривалість — до 90 секунд.

Завантажуй всі матеріали на будь-яку платформу для зберігання відео (YouTube, Google Drive тощо) та додавай посилання в ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ.

За результатами першого етапу відкритого кастингу, редакція дитячого та підліткового мовлення цифрових платформ Суспільного відбере кандидатів та кандидаток, яких буде запрошено до участі в другому фінальному етапі відбору. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.