Новини компанії

Липень 19, 2024

Фонд «Повернись живим» та Суспільне провадять кампанію на підтримку українських військових

Суспільне Мовлення разом із Фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» починають збір, метою якого є акумулювання 3 мільйонів гривень для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗС України.

Зібрані за час кампанії кошти буде спрямовано на транспорт, зв’язок та облаштування пункту управління батальйону.

«Фонд “Повернись живим” є потужною інституцією, яка вже десять років ефективно допомагає військовим на фронті. Ми маємо за честь долучитися до таких зборів і стати інформаційною підтримкою ініціатив фонду. Заздалегідь дякую всім, хто долучиться до наших спільних зборів», — зазначив голова правління Суспільне Мовлення Микола Чернотицький.

Читайте також: Суспільне поділилось досвідом у виробництві контенту для військових та ветеранів

«Батальйон безпілотних систем — новостворений підрозділ 14-ї окремої механізованої бригади. Бійці зараз воюють на одному з найгарячіших напрямків — Куп’янському. На запит військових придбаємо для батальйону повнопривідний пікап, рації. Також укомплектуємо їхній пункт управління потужними ноутбуками і моніторами, які потрібні для спостереження за лінією фронту та керування боями», — говорить заступник директора «Повернись живим» Олег Карпенко.

Щоб долучитися до збору, відскануйте QR-код під час ефіру проєкту «Суспільне. Студія» на місцевих каналах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Тернопіль, Суспільне Одеса тощо) або скористайтеся прямим посиланням на банку.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.