Новини компанії

Травень 23, 2024

Дивіться дитяче «Бробакс Шоу» на телеканалі Суспільне Культура

Телеканал Суспільне Культура почне показувати пізнавальний проєкт для дітей 5–8 років «Бробакс Шоу» від Суспільного з понеділка, 27 травня, і транслюватиме щобудня о 8 ранку.

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.

Читайте також: Пригоди легендарного кролика Сімона на «Бробаксі»

«Бробакс Шоу» — це яскравий пізнавальний експлейнер про світ навколо: спорт, музика, гігієна, безпека, погода, творчість та всі-всі питання, які цікавлять дітей, наприклад: як використовувати свою фантазію, які можуть бути небезпечні ситуації та як на них правильно реагувати, які бувають книжки, чим відрізняються дикі тварини від домашніх, як працюють органи чуття у людини, а також багато цікавого про нашу рідну Україну та інше.

Читайте також: Як безпечно і корисно дітям користуватись інтернетом: «КіберХата» від Суспільного

Маленькі ведучі — брати Лео та Елвін Буші досліджують явища природи, перевтілюються у персонажів з улюблених книжок і фільмів, знайомляться з професіями й проводять безпечні експерименти. Третім учасником шоу є анімаційний персонаж — пташеня Бробакс (маскот дитячого ютуб-каналу «Бробакс»). Він має відповіді на запитання, які виникають у ведучих і глядачів. В гості на шоу приходять зіркові експерти, щоб разом щось змайструвати чи зʼясувати.

Лео та Елвін відомі у соцмережах і мають досвід зйомок. Зокрема, для проєкту Суспільного «Хоробрі казки» Лео, Елвін та їхній тато Олександр озвучили історію «Місто сирен». Лео Буша також відомий яскравим виконанням українських пісень.

Читайте також: Фінальні випуски дитячого «Бробакс Шоу» з маленькими Лео та Елвіном

Шоу складається з 20 випусків. Ваші діти зможуть дивитися одразу декілька випусків підряд на каналі Суспільне Культура, а якщо пропустите його зранку, то можете ввімкнути й переглянути на дитячому ютуб-каналі «Бробакс».

Більше українського дитячого контенту дивіться на ютуб-каналі «Бробакс» та доєднуйтесь до спільноти Суспільне Казки у телеграмі.

Читайте також: П’ять мультсеріалів для дітей до 10 років на ютуб-каналі «Бробакс»

Для дітей старшого віку та підлітків пропонуємо подивитися наш ютуб-канал «Колайдер». Також ви можете підписатися на проєкт в інстаграмі й тіктоці.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програма створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.