Новини компанії

Квітень 15, 2024

Пригоди легендарного кролика Сімона на «Бробаксі»

Відомий французький мультфільм «Simon» («Сімон») уперше в Україні доступний на дитячому ютуб-каналі Суспільного Бробакс. З 16 квітня двічі на тиждень — щовівторка та щосуботи — дивіться нові серії пізнавального мультсеріалу про пригоди кролика Сімона та його родини.

«Ми розширюємо лінійку анімації та вперше пропонуємо популярний європейський контент на ютуб-каналі "Бробакс". Безумовно, це можливо лише завдяки підтримці наших європейських партнерів, які демонструють готовність підтримувати Суспільне та українських дітей», — розповіла керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Юлія Дичук.

У січні 2024 року Суспільне Мовлення підписало ліцензійну угоду про дистрибуцію 52 епізодів мультфільму «Simon» («Сімон») на території України (дитячий ютуб-канал Бробакс та телеканал Суспільне Культура). Французький суспільний мовник France TV та компанія GO-N Productions безплатно надали таку можливість. 

Головний герой — кролик Сімон досліджує світ разом зі своїм молодшим братом Гаспаром та усією веселою родиною. Сімон дізнається багато цікавого про те, як влаштовані речі, що таке дружба і підтримка, сила уяви і творчості. Разом із яскравими героями маленькі глядачі зможуть навчитися просити про допомогу і не соромитися цього, дізнатися про різні види хобі, як весело проводити час разом, виправляти свої помилки, як доглядати за домашніми улюбленцями, як бути самостійним і багато-багато іншого.

Читайте також: Українські діти в Лондоні знайомляться з «Бробаксом» і слухають «Хоробрі казки»

Це не єдине міжнародне співробітництво, що заплановане цьогоріч для розвитку дитячого напряму на Суспільному. Наразі триває процес адаптації двох дитячих проєктів від Данського суспільного мовника DR, які будуть доступні на ютуб-каналі «Бробакс».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.