Новини компанії

Квітень 18, 2024

Тетяна Трощинська — фіналістка Премії Ґонґадзе-2024

Тетяна Трощинська, директорка департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту Суспільного Мовлення, ведуча Радіо Культура, стала фіналісткою Премії імені Георгія Ґонґадзе-2024.

Тетяна Трощинська — відома українська журналістка та медіаменеджерка. З 2018 до 2024 року була головною редакторкою «Громадського радіо». Ведуча Радіо Культура. У 2024 році стала продюсеркою шоу «Новий відлік», а згодом очолила департамент стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту Суспільного Мовлення. Тетяна розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації й конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних і медіанавичок. Фіналістка Премії Ґонґадзе-2022.

Читайте також: Тестуватимемо реальність у прямому ефірі «Нового відліку»

«Для мене величезна честь і несподіванка опинитися знову серед фіналісток Премії імені Георгія Ґонґадзе. І велика честь бути поруч з Анною та Ольгою. Я завжди вважала і вважаю, що ця премія про цінності, віру в професію і сміливість. Це був дуже складний рік для мене. Чи буду я достатньо сміливою, не знаю. Але я точно вірю в професію і цінності, які їй притаманні: у свободу, демократію, гідність, правдивість, діалог», —  прокоментувала Тетяна Трощинська.

Серед фіналісток Премії журналістка-розслідувачка Анна Бабінець та Ольга Руденко, головна редакторка й засновниця видання The Kyiv Independent.

Лауреата Премії традиційно оголосять у Києві 21 травня, у день народження Георгія Ґонґадзе.

Читайте також: «Любов не минає»: проєкт Тетяни Трощинської про життя із втратою — на Радіо Культура

Премія імені Георгія Ґонґадзе — одна з головних відзнак для професійних журналістів в Україні. Заснована у 2019 році Українським ПЕН у партнерстві з родиною Георгія Ґонґадзе, Києво-Могилянською бізнес-школою та виданням «Українська правда». Лауреатами Премії в попередні роки стали Вахтанґ Кіпіані (2019), Павло Казарін (2020), Мирослава Барчук (2021), Мстислав Чернов і Євген Малолєтка (2022), Богдан Логвиненко (2023). У 2022 році також Спецвідзнаку посмертно отримав фотожурналіст Макс Левін.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.