Новини компанії

Лютий 28, 2024

Редакторка Суспільного Катерина Яковленко — серед номінанток на премію Women In Arts

27 лютого оголосили номінанток на премію Women In Arts, яка відзначає жінок творчих професій у восьми номінаціях. До номінації «Жінки в культурній журналістиці, критиці та дослідженнях» увійшла шеф-редакторка сайту Суспільне Культура Катерина Яковленко. За перемогу в цій номінації також змагатимуться Ксенія Білаш і Дарка Гірна. Лауреаток премії оголосять 6 березня.

Катерина Яковленко прокоментувала:

«Для мене ця номінація дуже важлива, адже вона відбувається у часі війни. І насправді я вважаю, що серед номінанток могло б опинитися дуже багато моїх колежанок, серед них є і ті, які працюють на Суспільному. Адже моїм великим задоволенням є робота серед професіоналок, на яких я можу рівнятися. І саме це дозволяє мені розвиватися та надихатися. Моя особиста практика завжди формувалася довкола знання та підтримки моїх колег: чи це висвітлення діяльності художниць і композиторок, чи це розмови з науковицями, чи це інша підтримка й увага до роботи інших. Дуже приємно опинитися серед тих, чию роботу цінять та вважають важливою».

Читайте також: Суспільне запускає подкаст «UNZIP» про українську музику 1960–80-х років

Премія Women In Arts заснована у 2019 році ООН Жінки в Україні та Українським інститутом в межах глобального руху HeForShe. Метою премії є підтримка професійного розвитку жінок у галузях мистецтва та культури України на національному та міжнародному рівнях, а також подолання гендерних стереотипів та усунення нерівності. З 2023 року в умовах повномасштабної війни був запроваджений додатковий критерій, що враховує діяльність у військовій, волонтерській, культурній чи будь-якій іншій сферах, що безпосередньо наближає перемогу України. 

Форма статуетки, яку вручають переможниці — це кисті, які переплітаються і символізують взаємодію й підтримку. Створена українською художницею Марією Куліковською. У 2023 році статуетку було виконано в символічному кольорі «хакі».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Володимир Шевчук