Серпень 28, 2023
Суспільне та Мінветеранів підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію
Микола Чернотицький, голова правління Суспільного Мовлення, та Юлія Лапутіна, міністерка у справах ветеранів України, 28 серпня підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію в галузі соціального захисту ветеранів війни, захисників та захисниць України, членів їхніх сімей.
Читайте також: Про «Бучу 22» на конференції журналістів-розслідувачів — історія пошуку вбивць родини Чикмарьових
Співробітництво буде спрямовано на підвищення обізнаності українських журналістів про програми підтримки для ветеранів та їхніх сімей і державну ветеранську політику, яку впроваджує Міністерство у справах ветеранів. Співпраця передбачає:
- інформування ветеранської спільноти про програми підтримки;
- тренінгову підтримку для HR-фахівців та менеджерів Суспільного щодо комунікації з колегами-ветеранами та їхніми родинами;
- проведення спільних комунікаційних кампаній та заходів, зокрема на тему: як правильно подавати суспільству інформацію про ветеранів та спілкуватися із захисниками й захисницями;
- обмін інформацією (лекції, воркшопи, круглі столи, саміти, форуми) та інші заходи. Консультації з боку міністерства при виробництві контенту на ветеранську тему, зокрема про історії успіху українських ветеранів й ветеранок на шляху реінтеграції до цивільного життя.
Суспільне також забезпечуватиме трансляцію в Україні міжнародних ветеранських змагань з адаптивних видів спорту Invictus Games у німецькому місті Дюссельдорф, у яких братиме участь наша Національна збірна.
«Мінветеранів активно впроваджує нову ветеранську політику, спрямовану на забезпечення безпроблемного повернення наших захисників і захисниць до мирного життя. Тому ми дуже потребуємо посилення комунікації на всіх рівнях, в тому числі на інформаційному. Щоб донести до ветеранської спільноти про доступні можливості для самореалізації у своїх громадах, а українському суспільству — належну інформацію, хто такі ветерани, про їхні заслуги, сприяти гідному ставленню та вшануванню подвигу наших Героїв», — наголосила Юлія Лапутіна.
«Суспільне Мовлення на всіх платформах — від телебачення до радіо та діджиталу — буде проводити інформаційні кампанії для ветеранів та про них. Як підтримувати наших захисників та їхні родини, допомагати адаптуватися після повернення з фронту, розповідати їхні історії, інформувати про послуги, програми тощо — ці та інші теми ми підійматимемо разом з експертами Міністерства у справах ветеранів», — розповів Микола Чернотицький.
Він наголосив, що треба підтримувати та проводити комунікаційні кампанії для захисників, які зараз служать, та родин, які чекають на їхнє повернення.
Дмитро Козлов, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за управління персоналом, повідомив, що наразі понад 90 працівників Суспільного служать у лавах ЗСУ. На жаль, є загиблі, один досі залишається в полоні.
«Ми бачимо величезний потенціал наших ветеранів та ветеранок у тому, щоб виконувати свою місію — захищати права і свободи. Співпраця з Міністерством у справах ветеранів, зокрема, скерована на те, щоб підтримати тих, хто зараз захищає нашу Батьківщину та їхні сім’ї, й створити умови, щоб вони повертались працювати на Суспільне», — зауважив Дмитро Козлов.
Міністерство у справах ветеранів сприятиме Суспільному Мовленню у формуванні дружньої стратегії взаємодії з колегами-ветеранами та членами їхніх сімей з метою створення сприятливої для них робочої атмосфери.
Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини та Суспільне Спорт, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.
Фото — Дмитрій Мартючков, пресслужба Міністерства у справах ветеранів України