Новини компанії

Березень 08, 2023

Суспільне шукає виробників освітнього проєкту «База. Освітній влог»

Суспільне Мовлення оголосило мистецький конкурс на виробництво освітнього проєкту з робочою назвою «База. Освітній влог»* для дітей 9-13 років для YouTube та TikTok. 

  Для участі треба заповнити форму реєстрації з 3 березня 2023 року до 31 березня 2023 року (включно). Розглядатимуться пропозиції, які гарантуватимуть створення проєкту до 10 грудня 2023 року (включно)

Читайте також: Мультсеріал Суспільного «ТОТО» — на міжнародному анімаційному форумі Cartoon Movie у Франції

«База. Освітній влог» — розважальний проєкт для аудиторії 9-13 років, що передбачає створення відеоконтенту на важливі та необхідні теми для дітей 5-8 класів: інновації, гуманітарні науки, точні науки, позашкільна освіта, самоосвіта тощо.

Очікуваний формат — динамічний освітній влог для YouTube та короткі відео для TikTok, створені у звичному для цієї вікової групи форматі з урахуванням цінностей та редакційних політик Суспільного Мовлення. Залучення до зйомок дітей відповідної вікової групи, релевантних аудиторії лідерів думок та інфлюенсерів, а також експертів в освітній галузі — є обов’язковим.

Переможець мистецького конкурсу має забезпечити: 

  • виготовлення не менше 15 епізодів освітніх влогів для платформи YouTube (орієнтовний хронометраж кожного — від 10 хвилин);
  • виготовлення не менше 60 епізодів освітніх відео для платформи TikTok (орієнтовний хронометраж кожного — до 3 хв);
  • розробку айдентики проєкту (назва, логотип, графічний пакет, включно зі шрифтами та ідентифікаційними кольорами для YouTube та TikTok-каналів);
  • адаптацію YouTube-епізодів для телеформату.

Детальні умови конкурсу, технічні вимоги та інші деталі проєкту з робочою назвою «База. Освітній влог»тут. Проєкт реалізовується за грантової підтримки. Надсилайте запитання щодо умов проведення конкурсу за адресою kids.teens@suspilne.media.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

* Проєкт буде створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст є виключною відповідальністю Суспільного Мовлення України і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.