Новини компанії

Листопад 09, 2022

«Культурний інстинкт» з Лізою Цареградською: інтерв’ю, які ви могли пропустити

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого авторська програма телеведучих Лізи Цареградської і Софії Челяк на телеканалі Суспільне Культура сконцентрувалася на темі трансформації культури країни під час війни, поговорили про зміни в суспільстві, про те, як вберегти психіку в стресових умовах та що чекає на Україну після перемоги.

Читайте також: «Культурний інстинкт» з Софією Челяк: інтерв’ю, які ви могли пропустити

Дивіться добірку випусків програми з Лізою Цареградською

Про що не жартують в «Телебаченні Торонто»? Як обирають контент і як завойовують аудиторію? Чи реально вберегти адекватність, читаючи російські новини? Про все це дивіться у розмові зі співведучим «Телебачення Торонто» Максимом Щербиною.

  • Віра Агеєва

Це інтерв'ю з письменницею було відзнято до повномасштабного вторгнення.

Чи потрібно читати Булгакова, чи всі українці, які долучилися до розбудови російської імперії, — зрадники, та чому книжка «За лаштунками імперії» буде цікава кожному та кожній. 

  • Володимир Єрмоленко

Український філософ та письменник Володимир Єрмоленко пояснює, звідки в росії культ насильства та імперськість, на яких стовпах стоїть Європа та як Україна змінює світ.

  • Остап Українець

Про політизованість української ненормативної лексики, чому ми не «запікуємо» Влащенко, але «запікуємо» лайку, про «бульбашку», в якій живеш і не можеш згадати, хто такий Іван Дорн. А також, чому українці досі зберігають прив'язаність до певних тем, і як у часи війни почати втілювати давню мрію з мистецьким простором у невеличкому містечку. Про це все — у розмові з українським письменником та перекладачем Остапом Українцем.

  • Софія Андрухович 

Українська письменниця Софія Андрухович розповідає про літературний фестиваль у Парижі під час війни в Україні, пам'ять українців, їхню можливість примиритися з минулим та прийняти негативні моменти своєї ідентичності. 

  • Тарас Прохасько

З письменником Тарасом Прохаськом говорили про відчуття війни, задавнені травми росіян, свободу молодого покоління українців та про необхідне вміння нації домовлятися й дотримуватись суспільного договору.