Жовтень 08, 2021
Суспільне самостійно проведе Нацвідбір Євробачення. Оголошено конкурс на телеверсію
Суспільний мовник самостійно транслюватиме Національний відбір та міжнародний Пісенний конкурс Євробачення-2022. Для виготовлення телеверсії Нацвідбору, постановки виступу переможця, а також резервної телеверсії виступу Суспільне оголошує мистецький конкурс. Приймання заявок триває з 8 по 24 жовтня 2021 року.
Читайте також: Суспільне оголосило 12 фіналістів Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2021
За умовами конкурсу, учасник-переможець має:
- створити телевізійну версію Національного відбору ПКЄ-2022;
- створити резервну телевізійну версію виступу переможця Національного відбору для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії;
- забезпечити реалізацію аудіовізуального та художнього рішення виступу переможця Національного відбору (постановка номера) під час проведення ПКЄ-2022 в Італії.
До забезпечення реалізації телеверсії Національного відбору ПКЄ-2022 має увійти:
- проведення попереднього відбору виконавців, формування Журі Національного відбору, забезпечення прозорого голосування глядачам;
- пропозиції щодо локації, сценічного рішення та режисерського бачення (постановка номерів учасників та створення образів виконавців), проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії Національного відбору (включно з розробкою і виготовленням айдентики та графічного пакета) та, за необхідності, передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного мовлення).
Початок трансляцій Національного відбору ПКЄ-2022 має відбутися не пізніше 12 лютого 2022 року.
Опис та відео презентації художнього рішення виступу виконавця під час прямої трансляції ПКЄ-2022 мають бути готові 4 березня 2022 року.
Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 08 жовтня 2021 року по 24 жовтня 2021 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі. З детальнішою інформацією та переліком документів для реєстрації можна ознайомитися тут.
Нагадаємо, цьогоріч закінчився трирічний меморандум між Суспільним мовником та СТБ. Оскільки сторони мали різні погляди щодо подальших умов взаємодії, то ухвалили рішення про завершення співпраці.
Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.