Новини компанії

Серпень 30, 2021

Суспільне мовлення завершує співпрацю з СТБ та розглядає нові формати проведення нацвідбору Євробачення

Суспільне мовлення завершує співпрацю з СТБ у проведенні нацвідбору Євробачення та розглядає нові формати проведення національного відбору.

Читайте також: Суспільне оголошує нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021

Цьогоріч закінчився трирічний меморандум між Суспільним мовником та СТБ. Оскільки сторони мали різні погляди щодо подальших умов взаємодії, то на даному етапі ухвалили рішення про завершення співпраці. Суспільне вдячне СТБ за багаторічну спільну роботу над проведенням національного відбору.

Наразі Суспільне мовлення опрацьовує різні варіанти проведення наступного національного відбору на Євробачення: як самостійно, так і з партнерами. Незалежно від обраного формату, Суспільний мовник обов’язково забезпечить високий рівень участі України у міжнародному конкурсі Євробачення.

Нагадаємо, перший трирічний меморандум на спільне проведення національного відбору на Євробачення UA: ПЕРШИЙ і СТБ підписали у 2015 році. У 2018 році сторони вирішили продовжити співпрацю з проведення національного відбору на Євробачення та вдруге уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно).