Новини компанії

Жовтень 17, 2018

UA: ПЕРШИЙ і СТБ продовжили співпрацю з проведення нацвідбору на Євробачення ще на три роки

Телеканали UA: ПЕРШИЙ і СТБ прийняли рішення про продовження співпраці з проведення національного відбору на Євробачення та вдруге уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно). Робота над національним відбором-2019 вже розпочалася. Музичним продюсером відбору залишається Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Суддівський склад буде оголошено найближчим часом.

"Три роки тому, починаючи нашу співпрацю з UA: ПЕРШИЙ, канал СТБ поставив перед собою за мету створити мегаплощадку, на якій кожен професійний виконавець зможе заявити про себе Європі. І нам це вдалося, адже за три роки сцена національного відбору відкрила широкому загалу чимало нових імен, дала успішний старт багатьом молодим артистам, а сам відбір став головною музичною подією року і привернув увагу успішних продюсерів й меценатів. Це дуже гідний результат, яким ми по праву пишаємося. Тому ми хочемо продовжити нашу співпрацю з UA: ПЕРШИЙ, сконцентрувавшись на виробництві та створюючи те, що СТБ вміє найкраще – подієві масштабні телевізійні проекти, яким є тепер національний відбір на Євробачення", – коментує керівник телеканалу СТБ Володимир Бородянський.

Нагадаємо, перший трирічний меморандум на спільне проведення національного відбору на Євробачення UA: ПЕРШИЙ і СТБ підписали у 2015 році. Згідно нього телеканал СТБ брав на себе всі витрати на організацію, проведення і трансляцію прямих ефірів нацвідбору. Також, з власної ініціативи, СТБ запропонував переможцю національного відбору ряд додаткових бонусів у вигляді фінансової підтримки під час підготовки і поїздки на конкурс. У 2018-му, вперше за всю історію участі України на Євробаченні, трансляцію основного конкурсу здійснили одразу два телеканали – UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

"Зважаючи на досвід попередніх років, ми раді продовжити нашу співпрацю з СТБ, оскільки впевнені в тому, що Україна буде репрезентована найкращим чином, молоді артисти отримають рейтинговий майданчик, глядачі будуть задоволені якісним шоу, а голосування за представника України відбудеться чесно та відкрито. Як наймолодший європейський Суспільний мовник, що перебуває в стані трансформації та в умовах 50% недофінансування, ми вважаємо, що наша співпраця з комерційним каналом по проекту Євробачення є економічно доцільною: самостійно ми зараз не можемо забезпечити таку високу якість нацвідбору, як комерційний канал", – коментує голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

У новому меморандумі всі витрати на проведення телевізійної частини національного відбору бере на себе СТБ.

Прямі ефіри національного відбору-2019 відбудуться 9, 16 і 23 лютого одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

64-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться 14, 16 і 18 травня в місті Тель-Авів (Ізраїль).