Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів для участі України в Пісенному конкурсі Євробачення-2022

Жовтень 08, 2021

Оголошення

про проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів для проєкту

«Спецпроєкт із забезпечення висвітлення та участі України в Пісенному конкурсі Євробачення – 2022»

 

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує мистецький конкурс на виробництво (створення) аудіовізуальних творів для реалізації творчого проєкту «Спецпроєкт із забезпечення висвітлення та участі України в Пісенному конкурсі Євробачення – 2022» (далі — ПКЄ-2022).

 • Створення телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022.

 • Створення резервної телевізійної версії виступу переможця Національного відбору для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії.

 • Забезпечення реалізації аудіовізуального та художнього рішення виступу переможця Національного відбору (постановка номера) під час проведення ПКЄ-2022 в Італії.

Опис проєкту

У забезпечення реалізації телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022 має увійти:

 • проведення попереднього відбору виконавців, формування Журі Національного відбору, забезпечення прозорого голосування глядачами;

 • творчо-технічна пропозиція: локація, сценічне рішення, режисерське бачення, до якого входить робота над постановками номерів учасників та створення образів виконавців, проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії Національного відбору (включно з розробкою і виготовленням айдентики та графічного пакета) та, за необхідності, передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного мовлення).

Створення резервної телевізійної версії виступу представника України для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії передбачає повний цикл виробництва, а саме сценарне, сценічне, творчо-технічне, монтажне, звукове та графічне рішення, а також робота над сценографією та образом виконавця.

Забезпечення та створення аудіовізуального й художнього рішення виступу виконавця (постановка номеру) під час проведення ПКЄ-2022 в Італії передбачає створення сценарної ідеї, режисерського бачення, творчо-технічного, декораційного (включно з віджеїнгом) та сценографічного рішення виступу представника України згідно з інструкціями організаторів під час прямої трансляції міжнародного конкурсу ПКЄ-2022 на телеканалах Суспільного мовлення.

Мета проведення конкурсу

Визначення переможця мистецького конкурсу, з яким буде укладена угода на надання послуг.

 • Вид конкурсу: виробництво аудіовізуальних творів (контенту).
 • Напрями конкурсу: створення телевізійних передач.
 • Категорія конкурсу: 100% замовлення АТ «НСТУ».
 • Резервна телевізійна версія виступу представника України на ПКЄ-2022 — орієнтовно три хвилини.
 • Орієнтовна дата початку трансляцій Національного відбору ПКЄ-2022: не пізніше 12 лютого 2022 року.
 • Дата готовності опису та відео презентації художнього рішення майбутнього виступу виконавця під час прямої трансляції ПКЄ-2022: 4 березня 2022 року.
 • Дата готовності резервної телевізійної версії виступу представника України для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії: не пізніше 20 березня 2022 року.
 • Дата прямих трансляцій ПКЄ-2022 в Італії на телеканалах Суспільного мовлення: орієнтовно травень 2022 року.

Умови оплати робіт: післяплата за кожним з етапів, визначених в договорі з переможцем конкурсу.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 08 жовтня 2021 року по 24 жовтня 2021 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати наступні документи:

 • контактні дані кандидата;
 • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;
 • деталізований опис концепції телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022;
 • режисерське бачення та художнє рішення телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022;
 • ескізи декорацій та пропозиції по локації для створення телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022;
 • продюсерське бачення, пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключових особах виробничої групи для створення телевізійної версії Національного відбору ПКЄ-2022;
 • концепція забезпечення прозорого голосування глядачами та Журі під час проведення Національного відбору ПКЄ-2022;
 • продюсерське бачення, пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключових особах виробничої групи для створення резервної телевізійної версії виступу представника України для показу під час проведення ПКЄ-2022 в Італії;
 • продюсерське бачення та пропозиції по ключових особах творчої групи для виступу виконавця під час трансляцій ПКЄ-2022 в Італії на телеканалах Суспільного мовлення;
 • інформація про попередні проєкти режисера-постановника, продюсера, музичного продюсера та арт-директора/креативного продюсера, а також додаткових ключових виконавців проєкту;
 • орієнтовний поетапний кошторис витрат з урахуванням всіх податків та зборів;
 • орієнтовний план виробництва.

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» №752 від 07.10.2021 «Про проведення дирекцією телебачення АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів (контенту) для реалізації творчого проєкту «Спецпроєкт із забезпечення висвітлення та участі України в Пісенному конкурсі Євробачення – 2022» відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів дирекцією телебачення АТ «НСТУ» для виробництва (створення) аудіовізуальних і літературних творів.

До уваги кандидатів/учасників конкурсу!

Звертаємо Вашу увагу, що з переможцем конкурсу буде укладена угода шляхом застосування переговорної процедури згідно ст. 40 Розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі». Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

У випадку, якщо переможець конкурсу планує залучати до виконання робіт чи послуг субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, переможець має надати повне найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, який буде залучений переможцем. АТ «НСТУ» має перевірити таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій Закону України «Про публічні закупівлі».

Переможець мистецького конкурсу має забезпечити переліт та проживання до 10 (десяти) осіб, включаючи виконавця (або виконавців), учасників концертного номера та членів команди, що їх супроводжують, на строк до 16 (шістнадцяти) діб під час проведення ПКЄ-2022 в Італії. У випадку, якщо існує обґрунтована потреба у збільшенні кількості представників проєкту, прохання зазначити цю інформацію в кошторисі проєкту, враховуючи всі податки та збори.

Для розрахунків витрат на закордонні відрядження прохання користуватися Додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98 СУМИ витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.

Просимо звернути увагу на порядок перетину кордонів Італії під час карантинних обмежень, пов’язаних з розповсюдженням COVID -19:

Рекомендації громадянам України, які планують здійснити подорожі за кордон.

Посольство України в Італії

Coronavirus - Advice for Foreign Nationals in Italy

Подавати проєкти для участі у конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи-підприємці.

Проєкти, що подаються на конкурс, мають враховувати наступні технічні вимоги:

Параметри сигналу для прямоефірної трансляції Національного відбору ПКЄ-2022

Етапи конкурсу

Конкурс відбуватиметься у три етапи:

І. Попередній відбір

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

ІІ. Пітчинг

Проєкти оцінюють за такими критеріями:

 • драматургічна якість;
 • актуальність теми, соціальна важливість;
 • режисерське бачення;
 • продюсерське бачення;
 • маркетинговий потенціал;
 • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту.

ІІІ. Захист проєктів

Загальні конкурсні вимоги

 • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою.
 • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник конкурсу.
 • Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам конкурсу оскарженню не підлягає.
 • Кожен учасник конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
 • Учасник конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника конкурсу.

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою pitching@suspilne.media.