Новини компанії

Квітень 08, 2021

Посол Королівства Швеції в Україні відвідав Суспільне

8 квітня телецентр «Олівець» відвідав Тобіас Тиберг — Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні. Під час візиту пана Посла із ним записали інтерв'ю та провели для гостя коротку екскурсію телецентром. Тобіас Тиберг запевнив у подальшій підтримці Суспільного мовлення та оцінив роботу нової прямоефірної Суспільної студії. 

Про підтримку Суспільного мовника партнерами, зокрема Посольством Королівства Швеції та Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA розповіли голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія та членкиня правління Суспільного Інна Гребенюк.

Читайте також: Для розробки та запуску власної ОТТ-платформи Суспільному необхідна підтримка — Світлана Остапа

«Ми дуже раді візиту пана Посла Тобіаса Тиберга. Для нас він репрезентує не тільки Королівство Швецію, а й усю Європу. За весь час існування Суспільного, Посольство Королівства Швеція допомагало всім, чим могло. Трохи згодом до наших проєктів долучилося Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA, спільно запустили пілотний проєкт у Рівному, і це був блискучий приклад діджиталізації. Вже бачачи результат, шведські колеги допомагають нам і з іншими проєктами, розширюючи свою допомогу. Хочу сказати, що більших прихильників та друзів Суспільного мовлення, так, не мовника, а саме мовлення — інституції Public broadcaster мені складно знайти. Вони зроблять все, щоб це було чітко, якісно та рейтингово», — прокоментував голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.

Членкиня правління Суспільного Інна Гребенюк наголосила на цінності підтримки амбасадорів демократичних країн українського суспільного мовника, результати якої помітні вже зараз.

«Ми вдячні Посольству Королівства Швеція й агентству SIDA за їхню постійну підтримку Суспільного мовника та підтримку реформи. Як приклад — проєкт з посилення спроможності регіональних філій, який передбачає підвищення якості регіонального контенту, технічне забезпечення регіональних філій та навчання працівників. Також унікальним є проєкт трансформації системи управління та корпоративної культури. 

Для нас велика гордість і радість зустрічати в Олівці  людей, які нас підтримують, а особливо приємно — показати їм результати такої підтримки та зміни, які відбулися. Дуже цінно, що і амбасадори країн, які нас підтримують та допомагають,  і світова спільнота вболівають за реформу Суспільного, бо в них суспільні мовники вже пройшли цей шлях і всі розуміють важливість такої інституції. Тому одне із наших головних завдань донести стейкхолдерам та суспільству, що коли в країні є сильний та незалежний суспільний мовник, тоді й країна може розвиватися в демократичному напрямку», — сказала членкиня правління UA: Суспільне мовлення Інна Гребенюк.

Читайте також: Наглядова рада НСТУ оголосила кандидатів на голову правління UA: Суспільне мовлення

Враженнями від візиту до «Олівця» поділився й Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Тобіас Тиберг

«Сьогодні мені було дуже цікаво побачити внутрішню роботу Суспільного. Радий бачити, що під час пандемії та кризи, Суспільне мовлення залишається незалежним та надійним ЗМІ для української громадськості. Швеція пишається тим, що надає і продовжуватиме надавати підтримку Суспільному у процесах зміцнення інституції та її культури», — зазначив Посол Королівства Швеція в Україні Тобіас Тиберг.

Фото — Володимир Шевчук