Новини компанії

Жовтень 23, 2024

Суспільне Мовлення підтримало принципи розширення прав і можливостей жінок WEPs

Суспільне Мовлення долучилося до глобального списку підписантів The Women’s Empowerment Principles (WEPs) — принципів розширення прав і можливостей жінок, чим взяло на себе зобов'язання сприяти досягненню гендерної рівності та розширенню прав і можливостей жінок на робочому місці, у професійній спільноті та в громаді.  

«Суспільне — інституція, яка успішно пройшла реформу від державних компаній до мовника з цінностями та стандартами. Наша компанія продовжує розвиток в напрямку захисту свобод: ми розробляємо комплексну концепцію розмаїття, рівності та інклюзії. І долучитись до WEPs для нас є важливим кроком та підтвердженням наших цінностей. Ми щиро прагнемо розвивати жінок-лідерок і сприяти їхньому зростанню, створюючи нові умови для праці та розвитку», — зазначив Микола Чернотицький, голова правління Суспільного Мовлення. 

«Приєднання до Women’s Empowerment Principles — це необхідний крок для систематизації наших практик та поглиблення роботи в напрямку рівності і підтримки жінок. Для нас важливо створювати умови та середовище, де кожна жінка — від нової працівниці до лідерки — матиме можливості реалізувати свій потенціал, отримати підтримку та мати вплив на процеси прийняття рішень. Адже гендерна рівність — це не тільки про справедливість, це про досяжну та вимірювану ефективність, а також краще майбутнє для жінок та дівчат», — сказала Марія Фрей, членкиня правління Суспільного, відповідальна за новини та регіональне мовлення.  

«Важливість впровадження WEPs на Суспільному полягає в тому, що це не просто соціальна відповідальність, а й практична стратегія для покращення ефективності та впливу організації на суспільство. Гендерно збалансовані команди зазвичай сприяють більшому рівню інновацій та різноманітних підходів до вирішення проблем, що особливо важливо для медіаорганізації, яка має впливати на громадську думку та формувати інформаційну політику. І, що є не менш важливим, Суспільний мовник має стати прикладом для інших компаній та медіа в Україні, показуючи, як ефективно впроваджувати гендерну рівність у бізнес-практики», — переконаний Дмитро Козлов, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за управління персоналом. 

Читайте також: Гендерна рівність у медіа: участь Суспільного у Donbas Media Forum 

WEPs створені ООН-Жінки та Глобальним договором ООН. Ці принципи є основним засобом для корпоративної реалізації аспектів гендерної рівності порядку денного до 2030 року та Цілей сталого розвитку ООН. WEPs базуються на міжнародних трудових стандартах і стандартах прав людини, а також на визнанні того, що бізнес зацікавлений у гендерній рівності й розширенні прав і можливостей жінок та несе відповідальність за них.  

Керівники організацій, що приєдналися до спільноти WEPs, засвідчують прихильність цій програмі на найвищому рівні компанії й сприяння бізнес-практикам, які розширюють можливості жінок. До них належать рівна оплата за рівноцінну роботу, гендерно чутлива практика ланцюга постачання і нульова терпимість до сексуальних домагань на робочому місці. 

Нагадаємо, дотримання прав людини, протидія дискримінації та забезпечення гендерної рівності продовжують залишатися основоположними цінностями Суспільного. За даними станом на липень 2024 року, у компанії працює трохи більше ніж 3,5 тисячі людей, і з них майже 56% жінок і 44% чоловіків. Керівні посади обіймають 52% чоловіків та 48% — жінок. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні. 

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом «Повернись живим» для батальйону безпілотних авіаційних систем 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.