Новини компанії

Червень 26, 2024

Дитяча академія Суспільного презентувала настільну гру «Медіаруйнівники» на Global Media Forum

Під час Global Media Forum, що відбувся 17–18 червня, настільну гру «Медіаруйнівники» презентували Олександр Дмитренко, керівник Академії Суспільного Мовлення, та Владислава Місна, менеджерка Дитячої академії Суспільного Мовлення. Гра розроблена для дітей та підлітків, щоб сприяти розвитку критичного мислення, а її головна мета — показати з чого складається, як працює та створюється медіа.

Читайте також: Суспільне оголосило чотири мистецькі конкурси

«Global Media Forum — це майданчик для презентації нових медіапроєктів та технологічних інновацій. Завдяки тому, що в Академії цьогоріч був  свій стенд, де ми представляли свої проєкти, головний  успіх був у нетворкінгу. Стільки контактів,  думок та пропозицій про співпрацю зі всього світу не отримаєш, коли ти береш участь як учасник. Це була прекрасна можливість показати свої проєкти, обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та розширити свої компетенції», — поділився Олександр Дмитренко.

Дитяча академія Суспільного Мовлення (Public Media Academy Juniors) — це навчальний проєкт для дітей та підлітків, яких цікавить тема медіа. Академія розкриває творчий потенціал молоді, навчає основ створення якісного медіаконтенту та допомагає критично оцінювати й аналізувати інформацію в медіа.

«Цього року ми брали участь в MIL showroom (Media Information Literacy), де країни  презентували ігри, квізи та інші активності з медіаграмотності. Наша гра зібрала багато позитивних відгуків серед представників інших країн, є чимало запитів адаптувати гру під їхні країни. Звісно, багато питань було про те, як ми працюємо з дітьми та підлітками під час війни, зокрема про їхній психологічний стан та як ми змінили підхід у навчальному процесі. Багато питань також виникало щодо процесу створення гри, механіки, термінів реалізації та головне як вести цю гру з підлітками так, щоб вона мала максимальний навчальний ефект», — розповіла Владислава Місна.

Читайте також: Досвід Суспільне Казки: яким має бути контент для дітей

Дитяча академія Суспільного Мовлення активно впроваджує гейміфікацію навчального процесу дітей та підлітків, щоб сприяти формуванню нового рівня медіаосвіти. Адже це запорука розвитку й підвищення стандартів українських медіа.

«Наразі в Україні існує багато курсів з медіаграмотності — це дійсно якісний матеріал. Важливо зробити так, щоб аудиторія дійшла до цих курсів і зберегла свою мотивацію та усвідомлення того, що це необхідно знати. Ми постійно шукаємо нові підходи та шляхи в навчальному процесі, щоб зробити це привабливим і справді цікавим для нашої аудиторії. Саме тому одним з головних напрямів роботи Дитячої Академії є гейміфікація навчальних процесів. Вище рівень медіаграмотності — вищий рівень життя. Ми нація свідомих та вільних людей, і саме з цієї сильної позиції ми маємо діяти», — зауважує Владислава Місна.

Цей матеріал був профінансований/співфінансований Європейським Союзом. Його зміст є виключною відповідальністю Суспільного Мовлення та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.