Новини компанії

Травень 28, 2024

«Американські гірки» від Суспільне Новини: подкаст про президентські вибори в США

23 травня Суспільне Новини випустило перший епізод подкасту «Американські гірки». Його ведучою стала редакторка Суспільне Новини Анастасія Коріновська. Її співрозмовник — журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш.  

У першому епізоді вони обговорюють, чому американці знову обиратимуть між Байденом і Трампом. 

«Очевидно, що вибори президента США цього року вплинуть на глобальні події й війну Росії проти України, підтримку України. Ми хочемо наблизитись до контексту американських виборів, аби краще розуміти, чого очікувати та не очікувати від їхніх результатів. Ми обрали формат подкасту, аби в невимушеній формі поступово розібрати всі основні моменти виборчого процесу, настрої та зміни в американському суспільстві. Ми розуміємо, що щільність подій та новин не дозволяє українцям детально стежити за американськими перегонами, тому подкаст включатиме як актуальні події, так і загальний контекст. Я також дуже рада, що мій запрошений співведучий — Остап Яриш, він з 2019 року працює у Вашингтоні й, на відміну від мене, знає про вибори все», — Анастасія Коріновська.

Про те, як результати американських виборів вплинуть на підтримку України у війні проти Росії? Чи дійсно Трамп повернув США «величність» та що впливає на шанси Байдена переобратись? Дивіться у подкасті «Американські гірки» на Youtube-каналі Суспільне Новини та слухайте на усіх подкаст-платформах

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.