Новини компанії

Липень 04, 2024

Суспільне закликає українців ділитися сімейними фотографіями до Дня Незалежності

За два місяці Україна відзначатиме День Незалежності. Запрошуємо всіх українців долучитися до відзначення цього дня, поділившись своїми сімейними фотографіями, які асоціюються з важливими подіями останніх 33 років і головне — з незалежністю нашої держави. Ці світлини допоможуть разом пригадати важливі моменти нашої історії.

Це можуть, наприклад, бути фотографії з Євро-2012, знімки з часів Помаранчевої революції або Революції Гідності, ваші плівкові світлини з 90-х, фото з вашими рідними, які боролися та підтримували незалежність. Ви також можете розповісти про вашу персональну сімейну історію, яка не привʼязана до історичних подій, але асоціюється у вас з українською незалежністю. Найцікавіші історії ми опублікуємо у соцмережах Суспільного.

Що потрібно зробити?

Надішліть фотографію та короткий опис на пошту nezalezhnist.photo@suspilne.media.

В описі вкажіть:

  • Хто зображений на фотографії
  • В якому місті та коли вона була зроблена
  • Що на ній відбувається
  • Чому фото асоціюється у вас з незалежністю

Термін подачі матеріалів: до 10 серпня.

Долучайтеся до святкування Дня Незалежності з Суспільним. Разом ми зможемо створити унікальну мозаїку історій, що відображає шлях України до свободи.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.