Новини компанії

Травень 10, 2024

Комітет ВР з питань свободи слова засудив тиск на Суспільне

10 травня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова засудив тиск на Суспільне Мовлення та закликав сприяти його розвитку відповідно до стандартів ЄС. Під час засідання народні депутати розглянули два звернення: від голови правління Суспільного Мовлення Миколи Чернотицького щодо атак на незалежне Суспільне Мовлення та спроб підриву європейської інтеграції України та голови Громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова Миколи Типусяка щодо неприпустимості тиску на Суспільного мовника.

Читайте також: Комітет ВР з питань євроінтеграції закликав не підривати незалежність Суспільного

Під час засідання народні депутати ухвалили рішення звернутися до Ради національної безпеки і оборони за розʼясненнями щодо питань, порушених у зверненні Суспільного, а також підтримати заяву Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики щодо неприпустимості тиску на Суспільне Мовлення.

«Комітет звертається до всіх органів влади та посадових осіб щодо неприпустимості тиску на Суспільного мовника, закликає представників влади сприяти його роботі», — зазначив під час засідання голова Комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

Нагадаємо, раніше Суспільне відреагувало на систематичні закиди, що з’явилися у соціальній мережі «Фейсбук» щодо діяльності медіакомпанії.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих і регіональних каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», надаємо освітній контент, навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні.