Новини компанії

Березень 26, 2024

Дмитро Козлов: Ми зацікавлені, щоб на Суспільне приходили працювати ветерани

На Суспільному зацікавлені, щоб у компанію приходили працювати люди, які повернулися з фронту. На цьому наголосив Дмитро Козлов, член правління Суспільного, відповідальний за управління персоналом, під час телемосту* Україна-США «Програми підтримки дружин та родин ветеранів». 

«У нас є місія: ми захищаємо права і свободи українців. Ми захищаємо право на отримання верифікованої, неупередженої інформації, яка допомагає приймати життєво важливі рішення. Ми робимо контент, який підіймає і підсвічує соціально важливі проблеми. Вже сьогодні ті, хто повернувся з фронту, роблять свій внесок у цей контент», — зазначив Дмитро Козлов під час виступу. 

Читайте також: Ліз Корбін: Щодня журналісти Суспільного ризикують, щоб інформувати людей 

Він нагадав, що 112 працівників Суспільного, з яких 11 жінок, служать у Збройних силах України. 12 — повернулися з фронту, семеро з них залишились працювати в компанії. 

«Ми дотримуємося важливого принципу: нічого не робимо для ветеранів та ветеранок без них. Те ж саме ми намагаємося зробити для тих, хто чекає на людей з фронту. Ми співпрацюємо з громадськими організаціями Veteran Hub, Центром зайнятості Вільних людей, які консультують наших ейчарів, кадровиків, рекрутерів, як працювати з людьми, які повертаються з фронту. Це були спеціалізовані тренінгові програми», — звернув увагу член правління Суспільного. 

Він нагадав, що двоє працівників Суспільного — Олексій Ольховик та Дмитро Сірик — загинули на фронті. Василь Філімон півтора року перебуває в полоні.  

«Кожна така історія — окрема сторінка в житті всієї команди. В Олексія та Дмитра залишились діти. Ми намагаємося приділяти родинам просту увагу, наскільки це можливо: подарунки дітям до Дня Миколая, контакт з дружинами — поговорити, щось порадити», — додав Дмитро Козлов

Читайте також: Світлана Остапа: Суспільне Мовлення — важлива місія, якій я присвятила своє життя 

Також він звернув увагу, що 186 працівників Суспільного працюють у зоні бойових дій: «Розслідують злочини росіян, їздять у відрядження до зони бойових дій. 13 із них отримали ордени за свою роботу»

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайтіsuspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні. 

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап

* Телеміст організовано Київською школою державного управління ім. Сергія Нижного в партнерстві з ГО «Зелена Смуга» з метою обміну досвідом реалізації комплексної програми підтримки родин ветеранів, передусім їхніх дружин, які є «точками опори» в реінтеграційних процесах, забезпеченні мотивації до економічної самостійності й суспільно-політичної активності ветеранів.