Новини компанії

Грудень 08, 2023

У Музеї Голодомору відбудеться спецпоказ першої серії документального циклу «Голодомор. Літописці»

У суботу, 9 грудня, о 12:00 у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду відбудеться спецпоказ першої серії документального циклу «Голодомор. Літописці» — «Столиця відчаю» від Суспільного

Після перегляду заплановане обговорення стрічки з представниками музею, творчою групою та істориками. Зокрема, присутні матимуть змогу поспілкуватися з автором сценарію, істориком, автором проєктів Суспільного Мовлення Олександром Зінченком, в.о. генерального директора Музею Голодомору Лесею Гасиджак, провідним науковим співробітником Інституту історії України НАН України, керівником Центру досліджень геноциду українського народу, доктором історичних наук Василем Марочком. Учасники обговорення спробують знайти відповіді на питання, чому світ залишався байдужим та не відреагував на загибель мільйонів людей посеред Європи та як радянські спецслужби вводили в оману іноземних журналістів, політиків і цілі держави?

Читайте також: «Голодомор. Літописці»: Суспільне презентувало документальний цикл до 90-х роковин Голодомору

Нагадаємо, чотирисерійний документальний цикл створила компанія FRESH PRODUCTION GROUP на замовлення Суспільного Мовлення до 90-х роковин Голодомору. Проєкт є першою документальною спробою розказати те, що важливо знати про Голодомор 1932–1933 років, штучно створений комуністичним режимом СРСР для знищення українського народу. 

Автори документального проєкту разом з дослідниками Голодомору намагаються знайти основні складники формули геноциду, коли наміри Сталіна щодо знищення українців призводять до масштабної катастрофи на тлі байдужості світу. Чому світ не зреагував адекватно на загибель мільйонів людей посеред Європи? Як радянські спецслужби вводили в оману світ? Чому уряди західних країн воліли заплющувати очі на приголомшливі факти й моторошні подробиці голодних смертей, про які повідомляли їхні дипломати? Відповіді на ці питання та докладне історичне розслідування дивіться в чотирьох серіях циклу «Голодомор. Літописці»: «Столиця відчаю», «Ура Сталіну!», «Вершники апокаліпсиса», «Тінь».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.