Новини компанії

Грудень 06, 2023

До Дня Збройних сил України — спецпроєкти Суспільного Мовлення

До Дня Збройних сил України, 6 грудня, платформи Суспільного Мовлення підготували трансляцію документальних фільмів з історіями військових та їхніх родин з усієї України, а також радіоефіри з екскурсом у мистецтво створення військової геральдики та музики.

Читайте також: Телеканали Суспільного — на новому супутнику Astra 4A

Телеканал Суспільне Культура

О 14:35 дивіться телеверсію концерту воєнної музики «Сурма», записаного у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Звучатимуть пісні у виконанні відомих артистів та учасників бойових дій: Олега Павлишина, Катерини Поліщук («Пташки»), Сестер Тельнюк, гуртів «Хорея Козацька» й «От вінта» та інших. 

О 22:00 на місцевих каналах Суспільного вийде документальний фільм команди Координаційного центру мовлення нацспільнот «Таким мене зробила війна». Фільм розповідає про військового ромського походження та його досвід повернення в цивільне життя після жахіть війни.

Історії військових та їхніх родин з усієї України — дивіться упродовж дня у всеукраїнському проєкті «Суспільне. Спротив» на місцевих каналах Суспільного, на каналі Суспільне Новини, а також на ютуб-каналах національної мережі філій Суспільного Мовлення.

Українське Радіо

О 8:07 в ефірі програми «Сьогодні. Зранку» говорили про фронт, тил, оборону неба, моря, про кіберпростір та інформаційну сферу. Гість — науковець, військовий, публіцист Євген Дикий.

О 10:07 — до програми «Активізація» завітають громадські активісти, які пішли у Збройні сили України.

Об 11:35«Сьогодні. Зранку». Тема: Як змінилося ставлення до жінок у війську за час повномасштабної війни? На яких напрямках жінки справляються краще? З якими проблемами жінки досі стикаються та які шляхи їх розв’язання існують? Гостя ефіру — офіцерка ЗСУ, учасниця руху VETERANKA Катерина Мирончук.

О 13:07«Сьогодні. Вдень». Тема: ЗСУ як приклад для інших армій світу, а також, які наші ноу-хау в тактиці та озброєнні стають у пригоді іншим. Гість — Олексій Їжак, експерт Національного інституту стратегічних досліджень.

О 14:07«На часі». В ефірі дізнаєтеся все про військовий документ як рапорт: які вимоги до нього, що треба вказати в документі; до кого звертатися з рапортом. Ведуча — Наталя Парака.

О 17:07 в ефірі «Сьогодні. Вдень» говоритимуть про плани українського уряду щодо зміни практики призову на військову службу, щоб зберегти боєздатність після майже двох років повномасштабної війни з росією. Йдеться про використання приватних рекрутингових компаній для проведення більш ефективного призову. В гостях — Анастасія Розлуцька, проєктна менеджерка Work.ua; Ярослава Кашка «Бджілка», начальниця групи комплектування 12-ї бригади «Азов» НГУ; Іван Тимочко, голова Ради резервістів командування сухопутних військ ЗСУ.

О 19:07«Сьогодні. Ввечері». Ведуча Вікторія Будан розповість про сержанта 2-ї штурмового взводу 3-ї штурмової роти 1-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ з позивним «Лимон». Про появу такого позивного.

Радіо Культура

О 10:10 у програмі «Ранок культурної людини» ведуча Єлизавета Цареградська говоритиме з Олексієм Руденком, заслуженим художником України, співробітником Збройних сил України, про мистецтво створення військової геральдики, символіку, ідею, призначення, а також про художників, які працюють у цьому напрямі.

О 13:07«Час інтерв'ю». Про те, як підтримати наших воїнів на передовій та від чого залежить моральний дух, мотивація і стійкість у найскладніші миті війни розповість Олександр Жуковін, актор, режисер, каскадер, педагог, заслужений артист України, а також о. Василь Вирозуб, капелан, священник, настоятель Свято-Троїцького храму ПЦУ м. Одеса.

О 16:07 у програмі «Це класика» звучатимуть маршові ритми у творах українських композиторів.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.