Новини компанії

Листопад 21, 2023

«Українська Сейлор Мун»: Анастасія Димид на першій репетиції Дитячого Євробачення-2023

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 — 9-річна Анастасія Димид — провела першу репетицію на головній сцені 21-го пісенного конкурсу в Ніцці. У фіналі цьогорічного Дитячого Євробачення, який відбудеться у неділю, 26 листопада, Анастасія з піснею «Квітка» виступить під номером 3 — Україна голосує.

Читайте також: Дитяче Євробачення-2023: стало відомо, під яким номером виступить Україна у фіналі

Суспільне Мовлення транслюватиме фінал конкурсу на телеканалі та сайті Суспільне Культура, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Дитячого Євробачення.​ Початок о 17:00.

На сцені Дитячого Євробачення-2023 юна представниця України вперше зʼявилася в новому образі — української Сейлор Мун. В руках 9-річна Анастасія тримає магічний жезл у формі мальви, символу перемоги добра над злом, та співає про любов матері до своєї дитини — почуття, яке завжди перемагає і має силу зцілювати світ.

«Ми сьогодні репетирували першими серед усіх делегацій. Довелося з самого ранку їхати в арену і розігрівати голос буквально в автобусі. Але Настя впоралася і зібралася на репетиції попри ранній час. В нас ще є ряд технічних моментів, над якими ми попрацюємо до другої репетиції, щоб показати на сцені Дитячого Євробачення магічну казку про любов, силу і перемогу. Наша юна квітка щаслива і заряджена показати Європі силу українських дітей!» — поділилася голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська.

За словами Германа Нєнова, креативного директора цьогорічного Нацвідбору на Дитяче Євробачення та режисера номера Анастасії Димид, центральним елементом номера є квітка: 

«Квітка — потужний символ українського фольклору та літератури. В багатьох відомих всім українцям творах саме квітка має провідне значення — цілющу силу і кохання. В нашій постановці вона стане символом перемоги добра над злом, суперсили всіх українських дітей. Номер буде в дуже популярній серед молодіжної аудиторії стилістиці — аніме з відсилками до всім знайомих персонажів, де Анастасія постане в образі української Сейлор Мун. Буде яскраво! Ми використаємо візуальну фішку, елемент доповненої реальності та інші технічні сценічні елементи в номері», — зазначив Герман Нєнов.

Глядацьке голосування за переможця Дитячого Євробачення-2023 відбудеться онлайн у два етапи. Де б ви не були: в Україні чи за кордоном, у будь-якій точці світу, починаючи з 21:00 цієї п’ятниці, 24 листопада, ви можете проголосувати за представницю України Анастасію Димид онлайн через сайт JESC.TV. Голосування тимчасово припиняється перед початком шоу в неділю, 26 листопада. Згодом, коли всі 16 країн-учасників конкурсу виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.  

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на Дитячому Євробаченні-2022 в Єревані з піснею «Незламна». 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Corinne Cumming / EBU