Новини компанії

Листопад 08, 2023

Дмитро Козлов: Суспільне напрацювало ціннісний пін-код того, що для нас важливо в роботі

Як повномасштабна війна вплинула на корпоративну культуру Суспільного Мовлення, з якими викликами стикнулися в компанії та які нові механізми впроваджують для формування здорової взаємодії в команді розповів Дмитро Козлов, член правління Суспільного, відповідальний за управління персоналом, під час всеукраїнської конференції People Management Conference.

У межах конференції Дмитро Козлов і представники інших українських компаній дискутували на тему «Вавилон цінностей, або Як виклики впливають на корпоративну культуру компанії на тлі війни?».

Читайте також: 8-й Donbas Media Forum — Суспільне на найбільшій медіаконференції осені

Дмитро Козлов нагадав, що реформа суспільного мовлення в Україні у 2017 році стала однією з найуспішніших реформ країни з часів Революції Гідності. Тоді компанія об’єднала в собі одночасно облдержтелерадіокомпанії, держтелекомпанії та держрадіокомпанії по всій країні: «Ми отримали декілька субкультур всередині команди, які змішувалися та змінювалися. Наприклад, найстаріший актив Суспільного — Українське Радіо — наступного року буде відзначати сто років, а телеканал Суспільне Спорт працює лише другий місяць. Йдеться одночасно про одну компанію».

З 2020 року в компанії вже двічі провели глибоке дослідження корпоративної культури за допомогою інструментарію Barrett Values Centre. 

«Завдяки цьому дослідженню ми зрозуміли, які у нас є “дракони”, з чим нам потрібно битися. Водночас протягом багатьох місяців ми з усією регіональною командою з усіх куточків країни напрацьовували ціннісний пін-код того, що для нас важливо. Команда визначила п’ять цінностей, критичних для компанії: якість, яку маємо підтримувати, креативність, партнерство назовні та всередині, також впевненість, без якої креативні люди з часом “згасають”, та незалежність», — поділився Дмитро Козлов.

Також він наголосив, що значною мірою на вибудування корпоративної культури в компанії вплинули нові виклики, пов’язані з повномасштабною війною: «Наші люди постійно працюють із важкою інформацією, яка накладає свої відбитки на емоційний стан. Війна, недофінансування, технологічні виклики, намагання контролювати Суспільне з боку влади, з чим ми теж боремося. Це все внутрішні й зовнішні кризи. В таких непростих умовах ми хочемо самі навчитися та навчити всіх учасників нашої команди взаємодіяти, комунікувати без напруги. Для цього поступово запускаємо  всередині Суспільного “територію безпечного спілкування”».

Окрім цього, для формування здорової корпоративної культури Суспільне продовжує навчати працівників професійних умінь, зокрема як працювати в небезпечному середовищі, як надавати домедичну допомогу. Також завдяки Академії Суспільного Мовлення в компанії підняли на новий рівень внутрішнє менторство, запустивши разом з Київським університетом ім. Бориса Грінченка дисципліну про суспільне мовлення, яку викладають для студентів.

«Наші колеги, які залучені до роботи зі студентами, зізнаються, що викладання певним чином стало для них терапевтичним», — зауважив під час виступу Дмитро Козлов.

За його словами, сьогодні Суспільне — це 3682 працівники. 102 людини захищають Україну в лавах Збройних сил та Сил ТрО: «Є ті, хто повернувся з полону, є ті, хто ще в полоні. Є люди, які були безвісти зниклими і знайшлися, є ті, хто ще не знайшовся. Є люди, які повернулися в компанію, і ті, хто вже ніколи не повернеться. Тому ми вирішили для себе одразу: ми нічого не робимо для ветеранів без ветеранів. Для цього у питаннях, де ми не є сильними, ми просимо допомоги в організації Veteran Hub. Їхня команда вже зробила для нас навчання як для рекрутерів, для ейчарів та кадровиків по роботі з ветеранами. Також плануємо навчання для лінійних менеджерів»

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Анастасія Мантач