Вересень 18, 2023
Ніхто не дає стільки контенту в регіонах, скільки Суспільне, — Микола Чернотицький
Сильна місцева мережа журналістів та поширення контенту серед європейських мовників — як Суспільне Мовлення працює під час війни розповів Микола Чернотицький, голова правління Суспільного, під час панельної дискусії «Куди рухаються ринок і професія» на «Редколегія. Саміт».
«Останні п’ять років нас критикували, що ми витрачали третину з нашого бюджету на регіональні філії. Це достатньо велика сума. Всі казали: закрийте їх, інвестуйте ці гроші в телевізор, в Перший канал. Коли прийшла повномасштабна війна, фантастичні люди з регіональних команд — Чернігова, Харкова, Сум, Херсона — зробили неймовірне: вони залишились працювати в оточенні, навіть в окупації. Команда Суспільне Херсон була одним з двох джерел верифікованої інформації, яку вони передавали згідно з інструкціями. Саме регіональні команди показали цінність Суспільного, важливість того, що ми працюємо поруч», — розповів Микола Чернотицький.
Він звернув увагу, що з початку повномасштабного вторгнення в декілька разів зросло охоплення Суспільного в соціальних мережах, зокрема в телеграмі: «Якщо до вторгнення сумарна кількість підписок телеграм-каналів Суспільного становила близько 30 тисяч, то після — 1,3 млн. Наприклад, телеграм-канал Суспільне Чернігів має понад 150 тис. підписників — більше, ніж деякі центральні медіа».
Читайте також: Голос Суспільного на The Voice of Public Service Media
«Місяць тому ми зустрічалися з керівником бюро CNN в Україні, їх цікавлять наші матеріали з регіонів, адже ніхто не має такого покриття, як ми, і ніхто не продукує стільки контенту», — додав Микола Чернотицький.
За його словами, на контент Суспільного є запит серед європейських мовників. Так, з початку вторгнення члени Європейської мовної спілки розмістили 945 сюжетів Суспільного про війну в Україні.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.
Фото надані організаторами панельної дискусії